Prihlásenie | Registrácia
HappyHair · Magazín · Šperky pre Keiru Knightley v hodnote 2 milióny dolárov
Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie

Šperky pre Keiru Knightley v hodnote 2 milióny dolárov

Kostymérka filmu „Anna Karenina“, Jacqueline Durran, prezradila, že vďaka Keire Knightley a jej zmluve so značkou Chanel pre parfém Coco Mademoiselle, mali možnosť využiť obrovské množstvo diamantov a perál v hodnote 2 milióny dolárov.
 
„Nikdy som na filmovaní nevidela takú veľkú kolekciu diamantov a perál. Vďaka takému výberu sme mohli vytvoriť autentický imidž Anny Kareniny, stvárnenej Keirou Knightley.“
 
Jacqueline s herečkou spolupracovala už i v minulosti a to vo filme ´Pokánie´ (Atonement) , kde Keira stvárnila postavu Cecillie.
 
Kostymérka údajne čerpala inšpiráciu pre film „Anna Karenina“z 50-tych rokov a modelov značiek Lanvin, Christian Dior a Balenciaga a nie, ako by sa očakávalo z  dobovej módy 18. storočia.


:) :D =D :O :( *love* :P :| Z_Z B) =)) >:( :S *weep* *nerd* S2 ;) *jawdrop* *sick* :X :* *gentleman*
Meno   


Komentáre (0)
Zatiaľ nebol pridaný žiadny komentár. Pridajte komentár ako prvý.

TOPlist

Eureco s.r.o. © 2008 - 2020, Webdesign: Creativedesign
Virtuálny kaderník HappyHair - účesy a vlasy na vyskúšanie na vlastnej fotke. Vlož svoju fotku a objav účes, ktorý ti pristane najviac! Tisícky účesov, účesy celebrít, svadobné, spoločenské, účesy 2020.
HappyHair stránky: HappyHair.cz - účesy