Prihlásenie | Registrácia
HappyHair · Magazín · SOS pre vlasy po večierkovom maratóne
Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie

SOS pre vlasy po večierkovom maratóne

Vianočné večierky a silvestrovská oslava sú už len matnou spomienkou, no vaše vlasy, ktoré vás zdobili na nespočetných oslavách, môžu byť trochu „unavené“. Preto máme pre vás niekoľko trikov, ktoré vám pomôžu prechodne „únavu“ vlasov zamaskovať.

Matné vlasy bez života

Častým používaním viacerých vlasových prípravkov môžu vlasy stratiť svoj prirodzený lesk. Riešenie je však veľmi jednoduché. Upravte si vlasy do superhladkého chvostu a vstrieknite im žiaru leskom na vlasy. Čím budú vlasy hladšie hladšie, tým viac sa na nich bude odrážať svetlo a vďaka tomu budú pôsobiť zdravšie.

Rozdvojené končeky vlasov

Skôr ako siahnete po nožniciach, inšpirujte sa nenáročným, stočeným účesom z módnej prehliadky značky Valentino. Stačí vlasy rozdeliť na dve rovnaké časti s cestičkou v strede hlavy a použitím špeciálnej vlasovej pomôcky (špirálovej spony či tzv. hairagami) vlasy stočte smerom dovnútra a zaistite sponkami.


Vyrastené korienky vlasov

Ak máte melír a korienky vlasov vám už začali vyrastať, avšak januárová peňaženka zíva prázdnotou, môžete návštevu salónu ešte o chvíľu odsunúť. Zatiaľ si vystačíte s hrebeňom. Prehoďte si cestičku vo vlasoch nabok a nižšie než obyčajne a doplňte jednoduchým a elegantným drdolom vzadu. Priateľom číslo jeden je v takomto prípade i suchý šampón, prísady v ňom totiž po aplikácii vyrastajúce končeky zamaskujú. Zvoľte preto suchý šampón určený pre vašu farbu vlasov.:) :D =D :O :( *love* :P :| Z_Z B) =)) >:( :S *weep* *nerd* S2 ;) *jawdrop* *sick* :X :* *gentleman*
Meno   


Komentáre (0)
Zatiaľ nebol pridaný žiadny komentár. Pridajte komentár ako prvý.

TOPlist

Eureco s.r.o. © 2008 - 2022, Webdesign: Creativedesign
Virtuálny kaderník HappyHair - účesy a vlasy na vyskúšanie na vlastnej fotke. Vlož svoju fotku a objav účes, ktorý ti pristane najviac! Tisícky účesov, účesy celebrít, svadobné, spoločenské, účesy 2022.
HappyHair stránky: HappyHair.cz - účesy