Prihlásenie | Registrácia
HappyHair · Magazín · Sestry Kardashianové uvažujú o kolekcii oblečenia pre deti
Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie

Sestry Kardashianové uvažujú o kolekcii oblečenia pre deti

Známe sestry, Kim, Kourtney a Khloe Kardashianové nedávno vytvorili módnu kolekciu pre Dorothy Perkins s názvom „Kardashian Kollection“ a nechali sa počuť, že by rady zašli i do vôd detského oblečenia.

Mason a Penelope (deti Kourtney Kardashianovej) od nás neustále dostávajú nejaké oblečenie. Detské veci sú také chutné, kolekcia ´Kardashian Kids´ by bol naozaj dobrým nápadom. Nikdy nehovor nikdy.“, povedala Khoe.

Khloe tiež prezradila, že sa veľmi teší na pozitívne ohlasy britských dievčat na Kardashian Kollection. V rozhovore pre denník The Sun vyhlásila: „Myslím, že ženy s oblejšími krivkami sú momentálne žiadanejšie než predtým. Dnešné ženy sa snažia svoje krivky ukázať a nie ich skrývať. Veľmi ma to teší.“:) :D =D :O :( *love* :P :| Z_Z B) =)) >:( :S *weep* *nerd* S2 ;) *jawdrop* *sick* :X :* *gentleman*
Meno   


Komentáre (0)
Zatiaľ nebol pridaný žiadny komentár. Pridajte komentár ako prvý.

TOPlist

Eureco s.r.o. © 2008 - 2024, Webdesign: Creativedesign
Virtuálny kaderník HappyHair - účesy a vlasy na vyskúšanie na vlastnej fotke. Vlož svoju fotku a objav účes, ktorý ti pristane najviac! Tisícky účesov, účesy celebrít, svadobné, spoločenské, účesy 2024.
HappyHair stránky: HappyHair.cz - účesy