Prihlásenie | Registrácia
HappyHair · Magazín · Sestry Kardashianové prinášajú laky na nechty na slávnostné chvíle
Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie

Sestry Kardashianové prinášajú laky na nechty na slávnostné chvíle

Kim, Kourtney, a Khloe Kardashianové obohatili svoju kolekciu lakov na nechty Nicole od OPI Kardashian Kolor o šesť nových odtieňov vo vianočnom duchu. 
 
Suzi Weiss-Fishman, viceprezidentka OPI a umelecká riaditeľka zákazníkom odporučila: „Vyskúšajte jasnú červenú, fialovú a tmavú tyrkysovú pre luxusný výzor, alebo jeden z trblietavých odtieňov pre klasický slávnostný lesk – oba sú výraznými trendmi prichádzajúcej sezóny. 
 
Šesť nových lakov dostalo sviatkom prináležiace mená „Keeping up with Santa, Deck the Dolls, Here we Kome A-Karoling, Kardashing Through the Snow, A Gold Winter's Night and All is Glam, All is Bright.“
 
Nové produkty budú dostupné už v novembri, každý za cenu približne 6 Eur.
 
Sestry rozširujú svoje maloobchodné impérium aj spustením novej rady make-upu nazvaného Khroma Beauty, ktorý nazvali: „dostupný, ale glamour“.
 
„Vždy sme chceli uviesť vlastnú radu kozmetiky, takže toto je splnený sen. Naša luxusná kolekcia riaseniek Lash Dash bude uvedená túto sviatočnú sezónu, viac produktov príde nový rok.“, prezradila Kim. 


:) :D =D :O :( *love* :P :| Z_Z B) =)) >:( :S *weep* *nerd* S2 ;) *jawdrop* *sick* :X :* *gentleman*
Meno   


Komentáre (0)
Zatiaľ nebol pridaný žiadny komentár. Pridajte komentár ako prvý.

TOPlist

Eureco s.r.o. © 2008 - 2020, Webdesign: Creativedesign
Virtuálny kaderník HappyHair - účesy a vlasy na vyskúšanie na vlastnej fotke. Vlož svoju fotku a objav účes, ktorý ti pristane najviac! Tisícky účesov, účesy celebrít, svadobné, spoločenské, účesy 2020.
HappyHair stránky: HappyHair.cz - účesy