Prihlásenie | Registrácia
HappyHair · Magazín · SERIÁL: Najlepšie beauty tipy a triky u vás doma č. 5
Súbory cookie nám pomáhajú poskytova služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie

SERIÁL: Najlepšie beauty tipy a triky u vás doma č. 5

Za krásnymi vlasmi, pleou či make-upom nemusíte nevyhnutne cestova do drahých salónov. Dnes vám prinášame zopár tipov a trikov používaných špičkovými kaderníkmi či vizážistami, ktorými dosiahnete profesionálne výsledky s minimálnou námahou.

 

Štýlový chvost
 
Kžúčom k vytvoreniu štýlového chvosta je dosiahnutie ostrého kontrastu medzi vyčesanými vlasmi a samotným chvostom. Vyčesané vlasy by mali by hladké a lesklé, kým chvost by mal by vožný až akoby neupravený. Ulízaný efekt vyčesaných vlasov dosiahnete, ak si žahnete na postež s hlavou siahajúcou za jej okraj. Vyčešte si vlasy do chvosta v tejto polohe! Pre dosiahnutie „super hladkého“ efektu použite navlhčený hrebeň. 
 
Dbajte na vhodnú teplotu
 
Vlasy si poriadne rozčešte ešte pred ich umytím. Ak si ich budete umýva plné uzlov, žahko sa zničia a rozštiepia. Pred šampónovaním vlasy opláchnite teplou vodou, aby sa otvorili folikuly, čím umožníte vyplavenie zvyškov stylingových prípravkov.
 
Aby vlasy poslúchali
 
Ak vaše vlasy neposlušne lietajú zo strany na stranu, nemusíte okamžite siaha po stylingových prípravkoch. Vytlačte si do vášho obžúbeného šampóna či kondicionéra citrón alebo limetku. Ich šavy majú čistiace schopnosti a vežké množstvo kyslosti, vďaka ktorej sa vaša vlasová pokožka uzavrie. Výsledkom je hladký a lesklý účes. 
 
Doprajte si masáž
 
Zdravé vlasy potrebujú stimulovanú vlasovú pokožku. Zaobstarajte si mäkkú kefu a češte si vlasy najmenej 5 minút pred každým umývaním vlasov. Odstránite tak všetky odumreté bunky vlasovej pokožky, zlepšíte jej prekrvenie a znížite celkové pnutie. 
 
Dajte pozor na sodík
 
Aby váš účes vyzeral úhžadne aj potom, ako vlasy necháte vysuši prirodzene, hžadajte šampóny a kondicionéry, ktoré neobsahujú sodík. Ten totiž odbúrava keratín, výsledkom čoho sú rozlietané vlasy. 
 
 
 
 
 
 
 
 
 


:) :D =D :O :( *love* :P :| Z_Z B) =)) >:( :S *weep* *nerd* S2 ;) *jawdrop* *sick* :X :* *gentleman*
Meno   


Komentáre (0)
Zatiaž nebol pridaný žiadny komentár. Pridajte komentár ako prvý.

TOPlist

Eureco s.r.o. Š 2008 - 2023, Webdesign: Creativedesign
Virtuálny kaderník HappyHair - účesy a vlasy na vyskúšanie na vlastnej fotke. Vlož svoju fotku a objav účes, ktorý ti pristane najviac! Tisícky účesov, účesy celebrít, svadobné, spoločenské, účesy 2023.
HappyHair stránky: HappyHair.cz - účesy