Prihlásenie | Registrácia
HappyHair · Magazín · SERIÁL: Najlepšie beauty tipy a triky u vás doma – čas 1.
Súbory cookie nám pomáhajú poskytova služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie

SERIÁL: Najlepšie beauty tipy a triky u vás doma – čas 1.

Za krásnymi vlasmi, pleou či make-upom nemusíte nevyhnutne cestova do drahých salónov. Dnes vám prinášame zopár tipov a trikov používaných špičkovými kaderníkmi či vizážistami, ktorými dosiahnete profesionálne výsledky s minimálnou námahou.

Stop čiernej riasenke

Vyskúšajte nanies na spodné riasy namiesto čiernej riasenky hnedú, (dokonca i vtedy, ak na horné riasy nanesiete čiernu). Výsledok vás určite prekvapí. Svetlá farba na spodných riasach totiž opticky vaše oči nadvihne. Ak navyše použijete na vnútornú dolnú linku oka hnedú ceruzku, vaše oči budú neodolatežné a sexi.

čierna riasenka

Maska na tvár z aspirínu

Rozpučte dve aspirínové tabletky a zmiešajte s lyžicou organického medu. Pri nanášaní na tvár nezabudnite vynecha okolie očí. Nechajte pôsobi 20 minút a potom zmyte. Aspirín obsahuje kyselinu salicylovú, ktorá je súčasou mnohých luxusných masiek na tvár. Výsledkom bude hebká a svieža pokožka.

Hroznová kúra

Vezmite si niekožko bobulí hrozna, pár z nich zjedzte, zvyšok poprekrajujte na polovicu a odrezanými stranami si potrite tvár. Ovocná kyselina je výborným antioxidantom a exfoliantom. Odestráni mŕtve bunky, osvieži vašu tvár a vy sa budete môc teši zo žiarivej pokožky.

hroznová kúra

Len lyžicu cukru...

Cukrová voda môže by výbornou náhradou za trvalú. Rozpustite 6 čajových lyžičiek v pohári s vriacou vodou, nechajte vychladi a prelejte do nádobky so sprayom. Nastriekajte na vlasy. Následne natočte malé pramienky vlasov okolo prsta a pripnite sponkou na vrch hlavy. Keď vlasy úplne vyschnú, sponky odstráňte. Mäkké kučery dosiahnete oddelením pramienkov vlasov prstami.:) :D =D :O :( *love* :P :| Z_Z B) =)) >:( :S *weep* *nerd* S2 ;) *jawdrop* *sick* :X :* *gentleman*
Meno   


Komentáre (0)
Zatiaž nebol pridaný žiadny komentár. Pridajte komentár ako prvý.

TOPlist

Eureco s.r.o. Š 2008 - 2024, Webdesign: Creativedesign
Virtuálny kaderník HappyHair - účesy a vlasy na vyskúšanie na vlastnej fotke. Vlož svoju fotku a objav účes, ktorý ti pristane najviac! Tisícky účesov, účesy celebrít, svadobné, spoločenské, účesy 2024.
HappyHair stránky: HappyHair.cz - účesy