Prihlásenie | Registrácia
HappyHair · Magazín · SERIÁL: Najlepšie beauty tipy a triky u vás doma č. 3
Súbory cookie nám pomáhajú poskytova služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie

SERIÁL: Najlepšie beauty tipy a triky u vás doma č. 3

Za krásnymi vlasmi, pleou či make-upom nemusíte nevyhnutne cestova do drahých salónov. Dnes vám prinášame zopár tipov a trikov používaných špičkovými kaderníkmi či vizážistami, ktorými dosiahnete profesionálne výsledky s minimálnou námahou.

Dlhoveká riasenka

Tešíte sa zo svojej riasenky vždy len chvížku, pretože po krátkom čas vysychá? Zabráni tomuto problému môžete tak, že pri nanášaní nebudete pumpova riasenkou hore dole, pretože takto vpúšate do tuby vzduch. Namiesto toho riasenku z tuby jemne vykrúte. Takto sa naberie dostatočné množstvo farby, ktoré potrebujete a zároveň riasenka vydrží omnoho dlhšie.

Zázračná kvapka

Ak pridáte každé ráno do vášho denného krému kvapku oleja na tvár, okamžite tým vašu ple pozdvihnete a rozžiarite. Následne ju zmatnite make-upom a budete zaručene krásna po celý deň.

Perfektná farba rúžu

Ak si nie ste istá ohžadom perfektnej farby na vaše pery, stlačte konček prostredníka. Uvidíte intenzívnu červenú alebo ružovú farbu, ktorá by mala by vašim vodidlom pre výber odtieňu rúžu, ktorý môžete zača hžada.

Tvrdá línia

Ak je vaša ceruzka na pery či oči príliš mäkká a drobí sa, môže by dosiahnutie rovnej linky celkom namáhavé. Tento problém je však možné jednoducho vyrieši. Položte ceruzku na pár minút do mrazničky a potom ňou jemne prejdite po povrchu ruky, aby sa trocha ohriala a zmäkla. Teraz môžete namažova oči a pery perfektným ahom.:) :D =D :O :( *love* :P :| Z_Z B) =)) >:( :S *weep* *nerd* S2 ;) *jawdrop* *sick* :X :* *gentleman*
Meno   


Komentáre (2)
jesss
15.5.2012
sylvia
4.2.2012

TOPlist

Eureco s.r.o. Š 2008 - 2021, Webdesign: Creativedesign
Virtuálny kaderník HappyHair - účesy a vlasy na vyskúšanie na vlastnej fotke. Vlož svoju fotku a objav účes, ktorý ti pristane najviac! Tisícky účesov, účesy celebrít, svadobné, spoločenské, účesy 2021.
HappyHair stránky: HappyHair.cz - účesy