Prihlásenie | Registrácia
HappyHair · Magazín · SERIÁL: Najlepšie beauty tipy a triky u vás doma č. 2
Súbory cookie nám pomáhajú poskytova služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie

SERIÁL: Najlepšie beauty tipy a triky u vás doma č. 2

Za krásnymi vlasmi, pleou či make-upom nemusíte nevyhnutne cestova do drahých salónov. Dnes vám prinášame zopár tipov a trikov používaných špičkovými kaderníkmi či vizážistami, ktorými dosiahnete profesionálne výsledky s minimálnou námahou.

Ako popstar

Vežkým trendom v make-upe sú tento rok žiarivé farby, špeciálne oranžová. Nosi výrazné očné tiene však nie je jednoduché, pretože majú tendenciu tlmi sa. Vyriešte to nanesením matného bieleho tieňa okolo farebného a vᚠžiarivý tieň bude skutočne pop.

ako popstar

Kuchynské tajomstvo

Ak chcete dosiahnu žiarivú pokožku bez drahej kozmetiky, namierte vaše kroky priamo do kuchyne. Na oživenie a rozžiarenie pokožky vyberte z chladničky biely jogurt, naneste ho na tvár a nechajte pôsobi 20 minút. Opláchnite. Nakoniec ešte zabažte pár kociek žadu do čistej tkaniny a potrite tvár. Mladistvá a zdravo vyzerajúca pokožka vás iste poteší.

Mliečne naparovanie

Namiesto horúcej vody použite pri naparovaní tváre horúce mlieko. Ohrejte mlieko až k bodu varu, potom nalejte do vopred nahriatej misy a prehoďte si cez hlavu uterák. Kyselina mliečna uvožní póry a zanechá vašu pokožku krásne čistú.

mliečne naparovanie

Krásne obočie

Tvar obočia určuje vzhžad očí ako aj celej tváre, preto je najlepšie ponecha ho stredne široké. Priúzke vám môže prida roky, priširoké prísny výraz. Dôležitá je i farba obočia. Tá by mala ladi s farbou vlasov, preto by mala by rovnaká ako je ich prirodzená farba, nanajvýš o odtieň tmavšia.:) :D =D :O :( *love* :P :| Z_Z B) =)) >:( :S *weep* *nerd* S2 ;) *jawdrop* *sick* :X :* *gentleman*
Meno   


Komentáre (5)
Liuska
22.2.2012
Je to super moc jste mi pomohli Díky
monička
12.12.2011
jaja
25.11.2011
dobré tipy
mari
25.11.2011
super!
gity
25.11.2011

TOPlist

Eureco s.r.o. Š 2008 - 2022, Webdesign: Creativedesign
Virtuálny kaderník HappyHair - účesy a vlasy na vyskúšanie na vlastnej fotke. Vlož svoju fotku a objav účes, ktorý ti pristane najviac! Tisícky účesov, účesy celebrít, svadobné, spoločenské, účesy 2022.
HappyHair stránky: HappyHair.cz - účesy