Prihlásenie | Registrácia
HappyHair · Magazín · Sergio Rossi prichádza s papierovými čižmami
Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie

Sergio Rossi prichádza s papierovými čižmami

Módny dom Sergio Rossi spojil svoje sily s čínskym umelcom Peng Wei, aby spoločne vytvorili kolekciu čižiem z ryžového papiera.  
 
Nová rada obuvi však nie je určená na nosenie. Jej zmyslom je vzdať hold jednej zo starobylých čínskych foriem umenia. 
 
Wei vyšiel z tradičného rukopisu Sergio Rossi čižiem Chelsea a vytvoril 8 unikátnych dizajnov. Všetky sú ručne maľované tradičnými čínskymi symbolmi a vzormi.  
 
Umelecké diela boli vystavené v parížskom butiku Sergio Rossi v dňoch od 19.10.12 do 21.10. zároveň s FIAC - Foire Internationale d'Art Contemporain, čo je každoročný parížsky festival súčasného umenia.
 
Značku Sergio Rossi vlastní francúzska skupina PPR. Francesco Russo je kreatívnym riaditeľom firmy od októbra 2008. Christophe Mélard bol menovaný prezidentom a generálnym riaditeľom firmy v máji 2009. 
 
Eva Longoria, Jessica Biel a Eva Mendes patria medzi známe fanúšičky topánok Sergio Rossi.


:) :D =D :O :( *love* :P :| Z_Z B) =)) >:( :S *weep* *nerd* S2 ;) *jawdrop* *sick* :X :* *gentleman*
Meno   


Komentáre (0)
Zatiaľ nebol pridaný žiadny komentár. Pridajte komentár ako prvý.

TOPlist

Eureco s.r.o. © 2008 - 2023, Webdesign: Creativedesign
Virtuálny kaderník HappyHair - účesy a vlasy na vyskúšanie na vlastnej fotke. Vlož svoju fotku a objav účes, ktorý ti pristane najviac! Tisícky účesov, účesy celebrít, svadobné, spoločenské, účesy 2023.
HappyHair stránky: HappyHair.cz - účesy