Prihlásenie | Registrácia
HappyHair · Magazín · Sarah Jessica Parker sa teší, že môže nosiť Chanel
Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie

Sarah Jessica Parker sa teší, že môže nosiť Chanel

 

Sarah Jessica Parker tvrdí, že sa cíti ako kráľovná vďaka účinkovaniu na výstave fotografií Chanel „Little Black Jacket“.
 
Herečka kultového seriálu „Sex v meste“ je jednou z hviezd výstavy fotografií Chanel s názvom Little Black Jacket a priznala, že odetá do tak univerzálnych návrhárskych modelov sa cíti sa ako kráľovná.
 
„Musíte si zaslúžiť odev ako je tento. Trúfam si dokonca povedať, že dúfam, že ho nikto  nedostane len tak náhodou. Niektorí ľudia by ho nazvali umeleckým dielom. Je niečím, po čom prahneme, o čom snívame.“, vyjadrila sa 47-ročná herečka.
 
„ Poviete si, že snáď v jeden deň budete mať šancu jedno sako vyhrať. Nesmierne si vážim, že teraz jedno mám a môžem ho nosiť. Myslím, že som veľmi šťastná.“, zdôverila sa Sarah.
 
„Môžete ho nosiť, keď beriete deti do školy alebo idete nakupovať. Môžete si pod neho obliecť čierne šaty, aby ste vyzerali elegantne, ale môžete ho nosiťaj voľnejším spôsobom. A samozrejme, môžete ho nosiť s korunou...“
 
Plavá kráska Kirsten Dunst je ďalšou známou tvárou, ktorá vystupuje na novej výstave v londýnskej Saatchi Gallery. Mladá herečka prezradila, že na oblečenie hľadí ako na nadčasovú investíciu. Časopisu Hello! s nadšením povedala  : „S Chanel sakom môžete ísť kamkoľvek. Vždy budete vyzerať nádherne. Ak máte príležitosť vlastniť niečo tak luxusné, nepoviete nie. Musíte ho odovzdať ďalšej generácii.“"
 
Čiernobiele fotografie celebrít vrátane Umy Thurman a Claudie Schiffer oblečených do Coco Chanel klasických návrhov nefotil nik iný ako samotný kreatívny návrhár Karl Lagerfeld.
 
Výstava potrvá do 28. októbra.


:) :D =D :O :( *love* :P :| Z_Z B) =)) >:( :S *weep* *nerd* S2 ;) *jawdrop* *sick* :X :* *gentleman*
Meno   


Komentáre (0)
Zatiaľ nebol pridaný žiadny komentár. Pridajte komentár ako prvý.

TOPlist

Eureco s.r.o. © 2008 - 2021, Webdesign: Creativedesign
Virtuálny kaderník HappyHair - účesy a vlasy na vyskúšanie na vlastnej fotke. Vlož svoju fotku a objav účes, ktorý ti pristane najviac! Tisícky účesov, účesy celebrít, svadobné, spoločenské, účesy 2021.
HappyHair stránky: HappyHair.cz - účesy