Prihlásenie | Registrácia
HappyHair · Magazín · Sarah Jessica Parker: „Nie som módna ikona“
Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie

Sarah Jessica Parker: „Nie som módna ikona“

Herečka populárneho seriálu Sex v meste, Sarah Jessica Parker, je považovaná za módnu ikonu a hoci jej „titul“ lichotí, nestotožňuje sa s ním.
 
„Nie je to identita, s ktorou by som sa stotožnila. Oceňujem, ak sa o mne niekto takto milo vyjadrí, ale beriem to s nadhľadom, nemyslím si, že som módna ikona.“, vysvetľuje Sarah.
 
Sarah taktiež priznala, že má obrovské šťastie, keďže má prístup k najlepším modelom návrhárskej elity a môže byť súčasťou módneho sveta. 
 
„Zbožňujem krásne veci a som poctená, že si môžem požičať toľko nádherných šiat. Móda má v mojom živote veľký význam.“, povedala Sarah.
 
47-ročná herečka, manželka herca Matthew Brodericka a matka 10-ročného syna a 3-ročných dvojičiek dodala, že materstvo a nákupy v supermarkete sú chvíle, pri ktorých márnivosť úplne stráca svoj význam.


:) :D =D :O :( *love* :P :| Z_Z B) =)) >:( :S *weep* *nerd* S2 ;) *jawdrop* *sick* :X :* *gentleman*
Meno   


Komentáre (0)
Zatiaľ nebol pridaný žiadny komentár. Pridajte komentár ako prvý.

TOPlist

Eureco s.r.o. © 2008 - 2020, Webdesign: Creativedesign
Virtuálny kaderník HappyHair - účesy a vlasy na vyskúšanie na vlastnej fotke. Vlož svoju fotku a objav účes, ktorý ti pristane najviac! Tisícky účesov, účesy celebrít, svadobné, spoločenské, účesy 2020.
HappyHair stránky: HappyHair.cz - účesy