Prihlásenie | Registrácia
HappyHair · Magazín · Salma Hayek a jej účes v štýle 70-tych rokov
Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie

Salma Hayek a jej účes v štýle 70-tych rokov

Tento týždeň sme nemohli prehliadnuť žiarivý a objemný účes Salmy Hayek, ktorého strih je výrazne inšpirovaný 70-tymi rokmi. Preto vám prinášame krátky popis postupu, ako sa k nemu dopracujete i vy! Ombré zafarbenie je tentokrát dobrovoľné :). 
 
1. Úspešná tvorba účesu vždy stojí na čerstvo umytých vlasoch, keďže len s nimi dosiahnete maximum lesku a objemu. Použite šampón určený pre váš typ vlasov.
 
2. Vlasy jemne vysušte uterákom, aby ste sa zbavili prebytočnej vlhkosti. 
 
3. Podľa typu vlasov naneste krém proti krepovitosti alebo penové tužidlo dodávajúce vlasom objem.
 
4. Vlasy rozdeľte do minimálne štyroch prameňov. Použite dostatočne veľkú kefu na vlasy, ktorá vám pomôže poriadne upraviť každý prameň.
 
5. Vlasy vyfénujte tak, aby hubica fénu smerovala nadol, eliminujete tak krepovitosť. Okrúhlu kefu držte v zvislej polohe a točte ňou smerom od tváre, aby sa predné vlasy točili okolo vašej tváre presne v štýle 70-tych rokov. 
 
6. Pre extra objem dosušte vlasy ešte na kefe studeným vzduchom. 
 
7. Lesk naviac získate, ak použijete malé množstvo séra alebo krému na vlasy, ktorý nasjkôr rozotrite medzi prstami.
 
Top tip: Ak sa pramene vlasov, ktoré lemujú tvár, netočia podľa vašich predstáv, pomôžte im žehličkou na vlasy. Pramene žehličkou natiahnite a na konci zatočte do požadovaného tvaru.
 


:) :D =D :O :( *love* :P :| Z_Z B) =)) >:( :S *weep* *nerd* S2 ;) *jawdrop* *sick* :X :* *gentleman*
Meno   


Komentáre (0)
Zatiaľ nebol pridaný žiadny komentár. Pridajte komentár ako prvý.

TOPlist

Eureco s.r.o. © 2008 - 2022, Webdesign: Creativedesign
Virtuálny kaderník HappyHair - účesy a vlasy na vyskúšanie na vlastnej fotke. Vlož svoju fotku a objav účes, ktorý ti pristane najviac! Tisícky účesov, účesy celebrít, svadobné, spoločenské, účesy 2022.
HappyHair stránky: HappyHair.cz - účesy