Prihlásenie | Registrácia
HappyHair · Magazín · S pastelmi vo vlasoch
Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie

S pastelmi vo vlasoch

Zdá sa, že aj toto leto pastelové vlasy treba mať. Známe tváre ich obľubujú už dlhodobo. Niektoré už vyskúšali snáď celú paletu (ako napr. Demi Lovato), iné sú jednému odtieňu verné dlhšiu dobu. Momentálne sú najobľúbenejšie odtiene modrej a zelenej, no ako vidíte obľube sa ešte stále teší aj aj fialová. Pastelové vlasy vám zaručia veľmi svieži a trendy vzhľad a tak sú výnimočne vhodné vo festivalovom období. Kombinujte ich s jednofarebným odevom a výrazným rúžom. Nebojte sa kombinovať viacero farieb, tak ako to urobila Demi. Žiarivé ružové pery fialovým vlasom lichotia perfektne.

 

                                    

 

Pastely vám na vlasoch dlho nevydržia (najoptimistickejší scenár hovorí o troch týždňoch), aj preto sa výborne hodia na experimentovanie. Ak z výsledkom nebudete spokojná, často umývajte. Ak vás však ich rýchla pominuteľnosť trápi, máme pre vás zopár rád, ako ich efekt predĺžiť.

 

1. Želaný odtieň zafixujte

Pastelové farby blednú pri každom umývaní vlasov, ak ste už dosiahli želaný odtieň, predĺžte mu životnosť jednoduchým trikom. Zmiešajte vodu a ocot v pomere 1:1 a vlasy opláchnite. Farba by mala vydržať dlhšie.

2. Vyhnite sa každodennému umývaniu vlasov

Aby ste zabránili rýchlemu blednutiu vlasov, umývajte vlasy čo najmenej. Zabudnite na každodenné umývanie a používajte studenú vodu a šampón bez sulfátov.

3. Zmiešajte kondicionér s farbou

Blednúcu farbu oživíte jednoducho - primiešaním malého množstva farby do svojho kondicionéra. Množstvo však musí byť skutočne malé, inak by mohol byť výsledok prisilný.

 

                                     

 

4. Investujte do suchého šampónu

Ak vás trápia mastné korienky, použite medzi jednotlivými umytiami suchý šampón. Ten nadbytočný olej z vlasov absorbuje a vám dodá svieži vzhľad.

5. Starostlivosť o farbu

Pastely vyžadujú vo všeobecnosti viac pozornosti ako bežné farby na vlasy a tak nebude na škodu, ak sa so svojím kaderníkom poradíte, za aký čas ho bude treba opäť navštíviť. Ak máte tmavé vlasy, iste vám odporučí vrátiť sa za 3-4 týždne na zafarbenie vyrastajúcich korienkov či kvôli osvieženiu farby.

6. Jednoduchšia alternatíva

Ak sa vám starostlivosť o pastely zdá byť namáhavá, prípadne na ich vyskúšanie nenachádzate odvahu, obstarajte si pastelové vlasové príčesky. Investovať sa neobávajte, trend pastelov bude pretrvávať i naďalej, nádherné farby rozjasnili módne prehliadky aj ďalších sezón.:) :D =D :O :( *love* :P :| Z_Z B) =)) >:( :S *weep* *nerd* S2 ;) *jawdrop* *sick* :X :* *gentleman*
Meno   


Komentáre (3)
Elena
25.7.2014
Už dlhšiu dobu mám ten istý účes,rada by som ho zmenila, ale neviem sa rozhodnúť čo mi pristane.
muska291
5.7.2014
a kde tu farbu zozeniem?
muska291
5.7.2014
a kde tu farbu zozeniem?

TOPlist

Eureco s.r.o. © 2008 - 2023, Webdesign: Creativedesign
Virtuálny kaderník HappyHair - účesy a vlasy na vyskúšanie na vlastnej fotke. Vlož svoju fotku a objav účes, ktorý ti pristane najviac! Tisícky účesov, účesy celebrít, svadobné, spoločenské, účesy 2023.
HappyHair stránky: HappyHair.cz - účesy