Prihlásenie | Registrácia
HappyHair · Magazín · Ryan Gosling rozumie ženám
Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie

Ryan Gosling rozumie ženám

Ryan Gosling tvrdí, že má veľmi silné emocionálne spojenie so ženami, čo pripisuje vplyvu jeho matky a sestry. 
 
Hrdina filmu Lovci mafie (Gangster Squad, 2013), ktorého priateľkou je Eva Mendes, bol vychovávaný a dokonca i vzdelávaný doma svojou matkou a staršou sestrou. Domnieva sa, že jeho skúsenosti z detstva mu umožňujú lepšie chápať spôsob, akým ženy myslia, a že má so ženami  „emocionálne spojenie“.
 
„Ak som nejakým spôsobom sympatický ženám, možno je to preto, že ich počúvam viac ako ostatní a že si beriem vážne to, čo si myslia a ako sa cítia. Vyrastal som v rodine silných žien a musel som sa naučiť lepšie im porozumieť, aby som so svojou mamou a staršou sestrou vychádzal čo najlepšie.“, tvrdí herec. 
 
„Naučili ma špektovať ženy a tiež k nim cítiť silné citové puto. A to mi pomáha i v mojej práci.“
 
Ryan si užíva „zmysluplné“ rozhovory s opačným pohlavím a nikdy neskrýva svoje pocity. 
 
„ Vďaka väčšej citlivosti a empatie k emocionálnym problémom ženy o takýchto veciach premýšľajú omnoho viac než väčšina mužov.“
 
Vždy som preto takéto veci radšej rozoberal so ženami, pretože mi to príde skutočné a zmysluplné. Je zaujímavé mať so ženami vzťah na takejto úrovni.“, dodal herec. 


:) :D =D :O :( *love* :P :| Z_Z B) =)) >:( :S *weep* *nerd* S2 ;) *jawdrop* *sick* :X :* *gentleman*
Meno   


Komentáre (0)
Zatiaľ nebol pridaný žiadny komentár. Pridajte komentár ako prvý.

TOPlist

Eureco s.r.o. © 2008 - 2024, Webdesign: Creativedesign
Virtuálny kaderník HappyHair - účesy a vlasy na vyskúšanie na vlastnej fotke. Vlož svoju fotku a objav účes, ktorý ti pristane najviac! Tisícky účesov, účesy celebrít, svadobné, spoločenské, účesy 2024.
HappyHair stránky: HappyHair.cz - účesy