Prihlásenie | Registrácia
HappyHair · Magazín · Rozprávkové šaty Judy Garland budú dražené
Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie

Rozprávkové šaty Judy Garland budú dražené

herečkina dcéra Liza MinnelliKockované šaty, ktoré mala oblečené Judy Garland v rozprávke „Čarodejník zo zeme Oz“, poputujú budúci mesiac na dražbu v Beverly Hills. 
 
Vyvolávacia cena modrobieleho modelu s  s nafúknutými rukávmi je 200.000 USD a očakáva sa, že ich cena môže narásť až na 500.000 USD. 
 
I keď bolo pre Judy (ktorá je mimochodom mamou speváčky Lizy Minnelli)a jej rozprávkovú postavu  vyrobených viacero kostýmov, zachoval sa jedine tento model. Momentálne ho môžete obdivovať v hoteli Stafford v centre Londýna. 
 
Ostatné kostýmy z filmu sú v súčasnosti vystavené vo Victoria and Albert museum v Londýne v rámci Výstavy hollywoodskych kostýmov. Nájdete tu okrem iného aj Judy-ine kultovné rubínovo červené topánky, ktoré kvôli výstave po prvý krát opustili USA. 


:) :D =D :O :( *love* :P :| Z_Z B) =)) >:( :S *weep* *nerd* S2 ;) *jawdrop* *sick* :X :* *gentleman*
Meno   


Komentáre (0)
Zatiaľ nebol pridaný žiadny komentár. Pridajte komentár ako prvý.

TOPlist

Eureco s.r.o. © 2008 - 2024, Webdesign: Creativedesign
Virtuálny kaderník HappyHair - účesy a vlasy na vyskúšanie na vlastnej fotke. Vlož svoju fotku a objav účes, ktorý ti pristane najviac! Tisícky účesov, účesy celebrít, svadobné, spoločenské, účesy 2024.
HappyHair stránky: HappyHair.cz - účesy