Prihlásenie | Registrácia
HappyHair · Magazín · Rosie Huntington-Whiteley dodáva spodná bielizeň sebavedomie.
Súbory cookie nám pomáhajú poskytova služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie

Rosie Huntington-Whiteley dodáva spodná bielizeň sebavedomie.

Rosie Huntington-Whiteley sa cíti v spodnej bielizni sebaisto a dokonca pokladá jej nákup za najdôležitejší moment.
 
25-ročná modelka, ktorá pred nedávno viedla kampaň pre značky Marks & Spencer a Burberry pokladá spodnú bielizeň za vrchol dámskeho nákupu a tvrdí, že jej obnažené fotografie sú určené pre ženy a nie mužov. „Nebol to plán. Vyvinulo sa to prirodzene. Pri fotení som sa cítila vežmi dobre.“ 
 
"Spodná bielizeň je vrchol dámskeho nákupu a milujem ten pocit sebavedomia, ktorý žene dodáva. Milujem ju, je ženskou záležitosou, mužskou až druhotne.“, prezradila modelka. 
 
Rosie pracuje v móde už od tínedžerských čias a priznáva, že niekedy zúfa nad svojimi staršími fotkami. „Mala som také šastie a pracovala som s úžasnými klientmi a fantastickými značkami. Ale keď sa pozerám na svoje fotky, keď som mala 16, pýtam sa: „ Čo som si myslela? Určite nie, že to bolo dobré, verte mi!“ "Zvyčajne, keď sa vám nezapáči niečo hneď od začiatku, mnoho žudí sa vám snaží  nahovori, že je to dobré. Vždy by ste  však mali veri vlastným pocitom.“, dodala modelka.
 


:) :D =D :O :( *love* :P :| Z_Z B) =)) >:( :S *weep* *nerd* S2 ;) *jawdrop* *sick* :X :* *gentleman*
Meno   


Komentáre (0)
Zatiaž nebol pridaný žiadny komentár. Pridajte komentár ako prvý.

TOPlist

Eureco s.r.o. Š 2008 - 2023, Webdesign: Creativedesign
Virtuálny kaderník HappyHair - účesy a vlasy na vyskúšanie na vlastnej fotke. Vlož svoju fotku a objav účes, ktorý ti pristane najviac! Tisícky účesov, účesy celebrít, svadobné, spoločenské, účesy 2023.
HappyHair stránky: HappyHair.cz - účesy