Prihlásenie | Registrácia
HappyHair · Magazín ·  Robbie Williams vystúpi na svadbe svojho otca
Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie

 Robbie Williams vystúpi na svadbe svojho otca

Robbie Williams vystúpi na svadbe svojho otca Peta Conwaya a Melanie Frézy.
 
Pete Conway požiadal svojho syna, aby vystúpil na jeho svatbe a Robbie jeho ponuku prijal s nadšením. Zdroj odhalil denníku Sun: „Robbie je nadšený – je svedkom a bude spievať. Zatiaľ je dohoda na prvý tanec novomanželov, ale možno  bude spievať i počas obradu.“ 
 
Clubový spevák Pete, ktorý hral na svatbe Robbieho v Los Angeles v roku 2010, už dávnejšie rozprával o tom, aký bol Robbie nadšený, keď sa dozvedel o zasnúbení svojho otca. Krátko po minuloročných zásnubách na Malte povedall Pete Melanii (38): „Robbie je z nás tak veľmi nadšený.“ „Melanie a ja sme spolu už viac ako dva roky a cítili sme, že je potrebné náš vzťah posunúť ďalej“. 64-ročný snúbenec pripustil, že dúfal, že na jeho svadbe syn zaspieva. 
 
Pár se zoznámil prostredníctvom charitatívneho detského hospicu Donna Louise Trust v Stoke-on-Trent, Staffordshire, West Midlands, ktorého je Robbie patrónom a Melanie je vedúca získavania financií. 
 
Pete se rozviedol s Robbieho mamou Janet, keď mal spevák len tri roky.
 


:) :D =D :O :( *love* :P :| Z_Z B) =)) >:( :S *weep* *nerd* S2 ;) *jawdrop* *sick* :X :* *gentleman*
Meno   


Komentáre (0)
Zatiaľ nebol pridaný žiadny komentár. Pridajte komentár ako prvý.

TOPlist

Eureco s.r.o. © 2008 - 2021, Webdesign: Creativedesign
Virtuálny kaderník HappyHair - účesy a vlasy na vyskúšanie na vlastnej fotke. Vlož svoju fotku a objav účes, ktorý ti pristane najviac! Tisícky účesov, účesy celebrít, svadobné, spoločenské, účesy 2021.
HappyHair stránky: HappyHair.cz - účesy