Prihlásenie | Registrácia
HappyHair · Magazín · Rihannu uvidíme na londýnskom týždni módy
Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie

Rihannu uvidíme na londýnskom týždni módy

Rihanna predvedie budúci mesiac na londýnskom týždni módy svoju debutovú kolekciu pre britský módny reťazec River Island. 
 
Speváčka se spojila s britským módnym reťazcom, aby vytvorila vlastnú kolekciu. Síce bude kolekcia v obchodoch najskôr 5. marca, predpremiéru bude mať už budúci mesiac na londýnskom týždni módy. 
 
„Predvedenie mojej kolekcie na londýnskom týždni módy je pre mňa splneným snom. Už dávno som chcela navrhnúť vlastnú kolekciu a práca pre River Island po boku ďalších dizajnérskych talentov je pre  mňa veľká česť. Nemôžem sa dočkať reakcií mojich fanúšikov a módnej tlače.“, povedala.  
 
River Island oznámil spoluprácu so známou speváčkou minulý rok. Speváčka bola z práce nadšená a toho času uviedla: „ River Island je pre mňa ideálnym partnerom. Práca s britským rodinným podnikom je úžasná a Londýn je veľmi inšpirujúci. River Island má hravé oblečenie. Teším se na našu spoluprácu. Určite spolu vytvoríme niečo špeciálne.“


:) :D =D :O :( *love* :P :| Z_Z B) =)) >:( :S *weep* *nerd* S2 ;) *jawdrop* *sick* :X :* *gentleman*
Meno   


Komentáre (0)
Zatiaľ nebol pridaný žiadny komentár. Pridajte komentár ako prvý.

TOPlist

Eureco s.r.o. © 2008 - 2021, Webdesign: Creativedesign
Virtuálny kaderník HappyHair - účesy a vlasy na vyskúšanie na vlastnej fotke. Vlož svoju fotku a objav účes, ktorý ti pristane najviac! Tisícky účesov, účesy celebrít, svadobné, spoločenské, účesy 2021.
HappyHair stránky: HappyHair.cz - účesy