Prihlásenie | Registrácia
HappyHair · Magazín · Rihanna berie Chrisa na rodný Barbados
Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie

Rihanna berie Chrisa na rodný Barbados

Rihanna potvrdila vážnosť vzťahu s Chrisom Brownom, keď im obom rezervovala silvestrovskú dovolenku v jej rodnej krajine Barbados. 
 
Pop hviezda Rihanna chce dokázať celej rodine a svojim priateľom, že Chris Brown sa zmenil. Rozhodla sa preto stráviť s ním nejaký čas v päťhviezdičkovej vile a ešte viac upevniť ich vzťah.
 
Do dovolenkového plánu je zahrnutá aj Chrisova mama, keďže Rihanna má plán stráviť dovolenku s oboma rodinami.
 
Nemenovaný zdroj pre denník The Sun uviedol: „Čím viac ju verejnosť kritizuje za to, že sa znova dala dohromady s Chrisom, tým viac je odhodlaná robiť si po svojom. Rihanna tvrdí, že Chris je jej životnou láskou, spriaznenou dušou a sú si jednoducho súdení.“
 
23-ročný Chris bol v roku 2009 usvedčený z násilného napadnutia 24-ročnej Rihanny, tesne pred odovzdávaním cien Grammy. Musel odpracovať 1400 hodín verejných služieb a absolvovať program o domácom násilí.
 
Napriek tomu je Rihanna presvedčená, že urobila správnu vec, keď mu dala druhú šancu.


:) :D =D :O :( *love* :P :| Z_Z B) =)) >:( :S *weep* *nerd* S2 ;) *jawdrop* *sick* :X :* *gentleman*
Meno   


Komentáre (0)
Zatiaľ nebol pridaný žiadny komentár. Pridajte komentár ako prvý.

TOPlist

Eureco s.r.o. © 2008 - 2021, Webdesign: Creativedesign
Virtuálny kaderník HappyHair - účesy a vlasy na vyskúšanie na vlastnej fotke. Vlož svoju fotku a objav účes, ktorý ti pristane najviac! Tisícky účesov, účesy celebrít, svadobné, spoločenské, účesy 2021.
HappyHair stránky: HappyHair.cz - účesy