Prihlásenie | Registrácia
HappyHair · Magazín · Randí P. Diddy s Kate Upton?
Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie

Randí P. Diddy s Kate Upton?

 

P. Diddy údajne začal chodiť s 20ročnou modelkou Kate Upton.  
 
43ročný rapper bol koncom minulého mesiaca pristihnutý v intímnom momente s modelkou Sports Illustrated Swimsuit Issue,Kate Upton, ktorá sa vo februári rozišla s hráčom Detroit Tigers, Justinom Verlanderom, v nočnom klube LIV na Miami Beach. Zdroj prezradil novinám New York Daily News: „Bozkávali sa, nesnažili sa skrývať.“ Minulý štvrtok (4.4.2013) si pár údajne vyrazil na spoločnú romantickú večru do Gemmy v Bowery Hotel. 
 
O Diddym sa naposledy hovorilo v súvislosti so vzťahom so speváčkou Cassie. Síce boli údajne v januári videní, ako spolu vyberajú dom v Beverly Hills, povráva sa, že už spolu nie sú. Hovorkyňa Kate však trvala na tom, že Kate s Diddym, ktorého skutočné meno je Sean Combs, spolu žiadny vzťah nemajú. „Niekedy pred rokom sa raz stretli. Ale žiadny vzťah dnes neexistuje.“, povedala.


:) :D =D :O :( *love* :P :| Z_Z B) =)) >:( :S *weep* *nerd* S2 ;) *jawdrop* *sick* :X :* *gentleman*
Meno   


Komentáre (0)
Zatiaľ nebol pridaný žiadny komentár. Pridajte komentár ako prvý.

TOPlist

Eureco s.r.o. © 2008 - 2022, Webdesign: Creativedesign
Virtuálny kaderník HappyHair - účesy a vlasy na vyskúšanie na vlastnej fotke. Vlož svoju fotku a objav účes, ktorý ti pristane najviac! Tisícky účesov, účesy celebrít, svadobné, spoločenské, účesy 2022.
HappyHair stránky: HappyHair.cz - účesy