Prihlásenie | Registrácia
HappyHair · Magazín · Ralph Lauren otvára svoje archívy
Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie

Ralph Lauren otvára svoje archívy

 

Americká módna značka plánuje odštartovať predaj svojej zbierky archívnych a špeciálne vyselektovaných módnych návrhov, ktoré si zákazníci budú môcť zakúpiť na ich internetovej stránke.
 
Ralph Lauren vysvetlil: „Som nadšený, že môžem predstaviť RL Vintage projekt pre zberateľov, ktorí tiež oceňujú zručnosť, dedičstvo a osobný štýl. Už od detstva ma zaujímali staré veci: vyblednuté pracovné košele, armádne uniformy,  Navajo prikrývky, ručne vyrobený nábytok, maľby, fotografie a rôzne zastaralé dopravné prostriedky, napríklad obitá dodávka, či Bugatti. Každá vec rozpráva príbeh, za každým kúskom sú umelcove prsty…Tieto veci ma pri mojej práci vždy inšpirovali a inšpirujú ma i naďalej.“
 
Každú sezónu návrhár vyberie z archívov Ralph Lauren rôzne cenné položky, ktoré budú predstavené vedno s istým tématickým konceptom. Prvá zbierka bude zameraná westernovo.


:) :D =D :O :( *love* :P :| Z_Z B) =)) >:( :S *weep* *nerd* S2 ;) *jawdrop* *sick* :X :* *gentleman*
Meno   


Komentáre (0)
Zatiaľ nebol pridaný žiadny komentár. Pridajte komentár ako prvý.

TOPlist

Eureco s.r.o. © 2008 - 2023, Webdesign: Creativedesign
Virtuálny kaderník HappyHair - účesy a vlasy na vyskúšanie na vlastnej fotke. Vlož svoju fotku a objav účes, ktorý ti pristane najviac! Tisícky účesov, účesy celebrít, svadobné, spoločenské, účesy 2023.
HappyHair stránky: HappyHair.cz - účesy