Prihlásenie | Registrácia
HappyHair · Magazín · Raf Simons tvrdí, že Gallianova práca nie je pre moderné ženy
Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie

Raf Simons tvrdí, že Gallianova práca nie je pre moderné ženy

 

Súčasný kreatívny riaditeľ pre Dior, Raf Simons, tvrdí, že návrhárska práca Johna Galliana pre Dior už nie je relevatná, pretože jeho modely ženy obmedzujú.
 
John Galliano bol pozbavený pozície kreatívneho riaditeľa Dior po tom, čo vyšli na verejnosť jeho antisemitské výroky. Jeho úlohu prevzal Raf Simons. Raf tvrdí, že Gallianove modely nereprezentujú modernú ženu.
 
„Vždy som rešpektoval Johnovu technickú zručnosť a jeho predstavivosť, ale nemyslím si, že jeho modely majú miesto v slobodnom svete modernej ženy, jeho návrhy ženu trochu obmedzujú.“, povedal Raf.
 
Raf Simons začal pracovať pre Dior po odchode z Jil Sander a obe jeho kolekcie jeseň-zima 2012 a jar-leto 2013 sa stretli s extrémne pozitívnymi reakciami. Rafovi sa podarilo spojiť tradičné hodnoty značky Dior so súčasným štýlom módnych trendov.


:) :D =D :O :( *love* :P :| Z_Z B) =)) >:( :S *weep* *nerd* S2 ;) *jawdrop* *sick* :X :* *gentleman*
Meno   


Komentáre (0)
Zatiaľ nebol pridaný žiadny komentár. Pridajte komentár ako prvý.

TOPlist

Eureco s.r.o. © 2008 - 2024, Webdesign: Creativedesign
Virtuálny kaderník HappyHair - účesy a vlasy na vyskúšanie na vlastnej fotke. Vlož svoju fotku a objav účes, ktorý ti pristane najviac! Tisícky účesov, účesy celebrít, svadobné, spoločenské, účesy 2024.
HappyHair stránky: HappyHair.cz - účesy