Prihlásenie | Registrácia
HappyHair · Magazín · Rachel Zoe nemá „čo na seba“
Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie

Rachel Zoe nemá „čo na seba“

Americká stylistka celebrít Rachel Zoe vytvorila vlastnú kolekciu oblečenia, pretože mala každé ráno problém s obliekaním, napriek tomu, že jej skriňa bola vždy plná návrhárskych kúskov.
 
„Každoranné obliekanie bolo veľmi frustrujúce.“, povedala stylistka.
 
„Mám množstvo drahých vecí, avšak len málo bežných šiat vhodných na prechádzky mestom či do práce.“ 
 
Známa osobnosť má obrovskú záľubu vo vintage oblečení, ktoré začala zhromažďovať pred viac ako dvoma dekádami a tvrdí, že jej rozsiahla zbierka má dnes takú hodnotu, že by si zaslúžila vlastnú výstavu.
 
„Je to ako choroba. Zbieram už viac ako 20 rokov, takže v tomto momente má oblečenie veľkú hodnotu.“, priznala sa Rachel.
 
„Moji vintage díleri chcú urobiť výstavu a ja na to: „Haló! Ešte som nažive – urobte si, čo chcete, keď odídem, ale zatiaľ som ešte tu!“
 
Rachel - ktorá momentálne spolupracuje s Cameron Diaz a Evou Mendes – považuje za veľký zlom vo svojej kariére „náhodné“ pozvanie na styling Jennifer Garner pred odovzdávaním hudobných cien Emmy v roku 2002.
 
„Primárne sa zameriavam na módu. Hľadanie šiat na pódium či obaly albumov nebolo mojou oblasťou záujmu.“, povedala a dodala: „Bola to úplná náhoda! Najali si ma dva dni pred odovzdávaním cien a ja som pre ňu objavila róbu od Narciso Rodrigueza, do ktorej sa zamilovala.“


:) :D =D :O :( *love* :P :| Z_Z B) =)) >:( :S *weep* *nerd* S2 ;) *jawdrop* *sick* :X :* *gentleman*
Meno   


Komentáre (0)
Zatiaľ nebol pridaný žiadny komentár. Pridajte komentár ako prvý.

TOPlist

Eureco s.r.o. © 2008 - 2021, Webdesign: Creativedesign
Virtuálny kaderník HappyHair - účesy a vlasy na vyskúšanie na vlastnej fotke. Vlož svoju fotku a objav účes, ktorý ti pristane najviac! Tisícky účesov, účesy celebrít, svadobné, spoločenské, účesy 2021.
HappyHair stránky: HappyHair.cz - účesy