Prihlásenie | Registrácia
HappyHair · Magazín · Rachel McAdams - ryšavými vlasmi ma inšpirovala mama
Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie

Rachel McAdams - ryšavými vlasmi ma inšpirovala mama

 

Rachel McAdams sa rozhodla odfarbiť si vlasy na gaštanovo, pretože jej mama je prirodzene ryšavá a herečke sa zdalo, že by to mohlo byť zábavné.
 
Herečka známa z filmu Zápisník jednej lásky (The Notebook, 2004) sa rozhodla pre gaštanový odtieň svojich vlasov, pretože vedela, že vďaka génom chytí trochu do ryšava. „Moja mama je ryšavá a tak som si myslela, že by to mohlo chytiť trochu do červena. Keby sa to podarilo, vyzeralo by to výborne,“ povedala.
 
34ročná herečka bola v minulosti už blond iaj bruneta, dokonca skúšala i ružovú, takže červená bola jasnou voľbou. „Myslela som, že by to mohla byť zábava!“, povedala. „Je to jediná farba, čo mi ešte zostala!“
 
Výrazná hviezda predviedla svoj nový účes prvýkrát minulú stredu (4.3.2013), kedy navštívila so svojimi priateľmi Disneyland. So svojím vzhľadom experimentuje po rozchode s dlhodobým priateľom Michaelom Sheenom. 
 


:) :D =D :O :( *love* :P :| Z_Z B) =)) >:( :S *weep* *nerd* S2 ;) *jawdrop* *sick* :X :* *gentleman*
Meno   


Komentáre (0)
Zatiaľ nebol pridaný žiadny komentár. Pridajte komentár ako prvý.

TOPlist

Eureco s.r.o. © 2008 - 2024, Webdesign: Creativedesign
Virtuálny kaderník HappyHair - účesy a vlasy na vyskúšanie na vlastnej fotke. Vlož svoju fotku a objav účes, ktorý ti pristane najviac! Tisícky účesov, účesy celebrít, svadobné, spoločenské, účesy 2024.
HappyHair stránky: HappyHair.cz - účesy