Prihlásenie | Registrácia
HappyHair · Magazín · PSY ovládol NRJ Awards
Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie

PSY ovládol NRJ Awards

PSY a One Direction patrili medzi hlavných víťazov hudobných cien NRJ vo farncúzskom Cannes (26.1.2013).
 
Kórejská hviezda si odniesla za skladbu „Gangam Style“ dve ocenenia – cenu za Pieseň roka a Videoklip roka v medzinárodnej kategórii. 
 
Britská chlapčenská skupina One Direction, ktorú preslávil najmä hit Kiss You, získala v zaplnenom Palais des Festival v Cannes cenu pre Najlepšiu skupinu v medzinárodnej kategórii. Po prevzatí ocenenia napísal člen skupiny Harry Styles  na Twitter: „ Mnohokrát ďakujem  @NRJhitmusiconly a našim fanúšikom za zvolenie. Majte sa .xx.“ Jeho kamarát zo skupiny Niall Horan se o svoju radosť tiež podelil na Twitteri: „Cannes, ďakujem pekne za dnešok. Užili sme si veľa zábavy. Dakujem francúzskym fanúšikom za túto krásnu cenu. Bude sa vynímať vedľa môjho televízora!“
 
Skupina dorazila na udalosť krátko po príchode Harryho ex-priateľky Taylor Swift, ktorá bola údajne ubytovaná v rovnakom hoteli. Speváčka známa svojím hitom „We Are Never Ever Getting Back Together“ zvolila pre túto udalosť veľmi krátke trblietavé šaty. Nedávno kolovali klebety, podľa ktorých bol pár opäť videný spolu a to minulý týždeň v Londýne. Dvojica to však poprela, vraj sa nevideli od svojho rozchodu. Rozišli sa krátko pred Silvestrom po hádke na dovolenke na Panenských ostrovoch. 
 
Ocenenie pre Speváčku roka v medzinárodnej kategórii získala Rihanna, ktorá sa však odovzdávnia nezúčastnila. 
 
Ďalšími hosťami akcie boli napríklad Ed Sheeran či Alicia Keys v sprievode svojho manžela, Swizza Beatza. Speváčka v piatok (25.1.2013) oslavila svoje 32. narodeniny, ale neočekáva sa, že by sa vo Francúzsku zdržala, pretože sa ponáhľa späť do New Orleans, kde má 3. februára zaspievať americkú hymnu na Super Bowl. 
 
Úplný zoznam víťazov hudobných cien NRJ 2013:
 
Frankofónny objav roka: Tal
 
Medzinárodný objav roka: Carly Rae Jepsen
 
Frankofónna speváčka roka: Shy'm
 
Medzinárodná speváčka roka: Rihanna
 
Medzinárodné Duo / Skupina roka: One Direction
 
Medzinárodná pieseň roka: PSY - "Gangnam Style"
 
Videoklip roka: PSY - "Gangnam Style"
 


:) :D =D :O :( *love* :P :| Z_Z B) =)) >:( :S *weep* *nerd* S2 ;) *jawdrop* *sick* :X :* *gentleman*
Meno   


Komentáre (0)
Zatiaľ nebol pridaný žiadny komentár. Pridajte komentár ako prvý.

TOPlist

Eureco s.r.o. © 2008 - 2021, Webdesign: Creativedesign
Virtuálny kaderník HappyHair - účesy a vlasy na vyskúšanie na vlastnej fotke. Vlož svoju fotku a objav účes, ktorý ti pristane najviac! Tisícky účesov, účesy celebrít, svadobné, spoločenské, účesy 2021.
HappyHair stránky: HappyHair.cz - účesy