Prihlásenie | Registrácia
HappyHair · Magazín · Prezradil princ Harry pohlavie dieťaťa Williama a Kate?
Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie

Prezradil princ Harry pohlavie dieťaťa Williama a Kate?

 

Princ Harry údajne blízkemu priateľovi povedal, že sa veľmi teší na svojho synovca. Podľa tohoto zdroja teda vojvoda a vojvodkyňa z Cambridge čakajú chlapčeka.
 
Britský kráľovský pár čaká svoje prvé dieťa, narodiť by sa malo v júli, a i keď zatiaľ neprezradili pohlavie, Williamov brat údajne otevorene povedal, že je nadšený, že mu Kate Middleton porodí synovca.
 
Zdroj prezradil novinám Sunday People: „Harry otvorene prehlasoval, že Will a Kate čakajú chlapca, a že je nadšený pri predstave, že bude mať synovca. Vraj je nadšená celá rodina. Kate zrejme túžila po chlapcovi. V úzkom kruhu rodiny všetci vedia, že to bude chlapec a aj výbavička sa nakupuje výlučne pre chlapčeka."
 
Kate a William zatiaľ neprezradili ani preferované mená, i keď vyhlásili, že pár ich už vybraných majú. Zdroj dodal: „Teraz premýšľajú o menách a myslím, že stále vyberajú. Ale zatiaľ ich neprezrádzajú nikomu – zrejme ani Harrymu. Samozrejme Harry mal zopár šialených návrhov.“


:) :D =D :O :( *love* :P :| Z_Z B) =)) >:( :S *weep* *nerd* S2 ;) *jawdrop* *sick* :X :* *gentleman*
Meno   


Komentáre (0)
Zatiaľ nebol pridaný žiadny komentár. Pridajte komentár ako prvý.

TOPlist

Eureco s.r.o. © 2008 - 2021, Webdesign: Creativedesign
Virtuálny kaderník HappyHair - účesy a vlasy na vyskúšanie na vlastnej fotke. Vlož svoju fotku a objav účes, ktorý ti pristane najviac! Tisícky účesov, účesy celebrít, svadobné, spoločenské, účesy 2021.
HappyHair stránky: HappyHair.cz - účesy