Prihlásenie | Registrácia
HappyHair · Magazín · Prada ohúrila na Milánskom týždni módy kvetinovou kolekciou
Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie

Prada ohúrila na Milánskom týždni módy kvetinovou kolekciou

Prada predviedla minulý štvrtok na Milánskom týždni módy nádhernú kvetinovú kolekciu. Ústrednými trendami boli úzke saténové sukne a na štýl origami poskladané saténové topy. 

Rovnako ako kožuchy honosiace sa veľkými červenými kvetinovými vzormi bolo možné na prehliadke zhliadnuť i množstvo čierno kvetinových návrhov – ako napr. minišaty či blúzky doplnené klinovými topánkami a metalickými plátennými čižmami.
 
Talianska návrhárka Miuccia Prada, ktorá  uviedla svoju najnovšiu kolekciu na Jar/Leto 2013 vo svojom rodnom meste, prezradila médiám zámer svojej poslednej kolekcie a to navrhnúť pre ženy také kúsky, ktoré zvyčajne nemôžu nosiť bez posmeškov, novým „prijateľným“ spôsobom.
 
Nová kolekcia mala v sebe spojiť „nemožnú“ kombináciu dvoch ženských čŕt a to: „drsné, prírodné“  a  „nežné, poetické“ kvality. „Pokúsila som sa skombinovať tieto dve črty dokopy, pretože sú tým, s čím sa ženy každodenne vysporiadavajú. Šaty sú vyjadrením tohto nerealizovateľného sna.“ dodáva návrhárka.


:) :D =D :O :( *love* :P :| Z_Z B) =)) >:( :S *weep* *nerd* S2 ;) *jawdrop* *sick* :X :* *gentleman*
Meno   


Komentáre (0)
Zatiaľ nebol pridaný žiadny komentár. Pridajte komentár ako prvý.

TOPlist

Eureco s.r.o. © 2008 - 2020, Webdesign: Creativedesign
Virtuálny kaderník HappyHair - účesy a vlasy na vyskúšanie na vlastnej fotke. Vlož svoju fotku a objav účes, ktorý ti pristane najviac! Tisícky účesov, účesy celebrít, svadobné, spoločenské, účesy 2020.
HappyHair stránky: HappyHair.cz - účesy