Prihlásenie | Registrácia
HappyHair · Magazín · Potešte svoje nechty lakmi E.L.F.
Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie

Potešte svoje nechty lakmi E.L.F.

 
        
 
Dnes som si pre vás pripravila malý prehľad lakov na nechty značky E.L.F. 
 
Najskôr som si objednala jeden na vyskúšanie a keďže som s ním bola veľmi spokojná, rozhodla som sa objednať si ďalšie. Nesklamal ma ani jeden. Väčšina z nich má takú sýtu farbu, že z nich stačí len jedna vrstva. Sú rýchloschnúce, neobsahujú toluén, takže nemajú ten neprirodzene silný zápach a neošúpu sa vám za jeden deň.
 
Liquid Metal
 
                                
 
Tento lak má jemné trblietky, preto sa úžasne hodí najmä k večernému outfitu alebo k elegantným večerným šatám. Je sýty a vydrží vám niekoľko dní. Kvôli trblietkam sa trošku ťažšie odlakuje, čo však môžete vziať aj z tej pozitívnej stránky - len tak ľahko sa nezmyje.
 
                  
 
Teal Blue
 
                                
 
Názov síce nesie modrú farbu, no tento lak je skôr zelený. Je však krásne sýty a úplne z neho stačí jedna vrstva, ktorá rýchlo uschne. 
 
                 
 
Skinny Jeans 
 
                                
 
Tento tmavomodrý lak je veľmi podobný tomu predošlému. Nemyslím odtieňom, ale konzistenciou. Farba je sýta, takže z nej stačí jedna vrstva, no určite by som ju zafixovala krycím lakom, pretože keď som ho nezafixovala, stalo sa mi, že sa na tretí deň špičky začali trochu odlupovať.
 
                
 
Smokin Hot
 
                                
 
Červený lak je nesmrteľný. Pôsobí žensky a zo štatistík vyplýva, že ho majú na ženách muži najradšej. Smokin Hot určite nebude výnimkou. Postačí z neho i jedna vrstva, no keď ho chcete mať ešte tmavší a výraznejší, volila by som dve. Nemusíte sa obávať, dve vrstvy vám uschnú tak isto rýchlo ako jedna. 
 
                                 
 
Pred lakovaním vždy použite podkladový lak na nechty a na záver lak zafixujte krycím lakom, ktorý posilňuje a chráni vaše nechty. 
 
                                
 
Bonus:
Purple Dream 
 
Tento lak si pred časom objednala moja mama a rozhodla som sa o ňom napísať pár viet, keďže je dosť odlišný od ostatných. Tým však nechcem povedať, že by bol zlý! Už po vytiahnutí štetčeka vidno, že nie je taký sýty ako predošlé a to potvrdzuje aj nanesenie jednej vrstvy, ktorá je perleťovo-priesvitná. Až po nanesení druhej vrstvy farba nadobudne tmavší odtieň, nie však taký sýty ako pri hore vymenovaných lakoch. Výhodou je, že doba schnutia je totožná s ostatnými. Myslím si, že tento lak je vhodný pre tie z vás, ktoré nemajú až tak rady sýte tmavé farby. 
 
                     
 
Patrícia
 
e.l.f. Essential Lak na nechty -...
3.85 EUR 3.47 EUR s DPH
e.l.f. Essential Lak na nechty -...
4.34 EUR 3.91 EUR s DPH
e.l.f. Essential Lak na nechty -...
3.85 EUR 3.47 EUR s DPH


:) :D =D :O :( *love* :P :| Z_Z B) =)) >:( :S *weep* *nerd* S2 ;) *jawdrop* *sick* :X :* *gentleman*
Meno   


Komentáre (0)
Zatiaľ nebol pridaný žiadny komentár. Pridajte komentár ako prvý.

TOPlist

Eureco s.r.o. © 2008 - 2022, Webdesign: Creativedesign
Virtuálny kaderník HappyHair - účesy a vlasy na vyskúšanie na vlastnej fotke. Vlož svoju fotku a objav účes, ktorý ti pristane najviac! Tisícky účesov, účesy celebrít, svadobné, spoločenské, účesy 2022.
HappyHair stránky: HappyHair.cz - účesy