Prihlásenie | Registrácia
HappyHair · Magazín · Poppy Delevingne má rada štýlové veci
Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie

Poppy Delevingne má rada štýlové veci

Britská modelka Poppy Delevingne obľubuje jednoduchú eleganciu a doma si rada dopriava štýlové potešenia. 
 
26-ročná modelka, ktorá sa tento utorok zasnúbila s Jamesom Cookom, má vycibrený vkus a tvrdí, že jej obľúbeným spôsobom relaxu je napĺňanie svojho domova okúzľujúcimi vecami a vôňami.  
 
Po opýtaní sa na najväčšiu slabosť, Poppy pre britské Elle odpovedala: „Milión vecí. Parfém Red Roses od Jo Malone, staré zatuchnuté cigary, kvetináče v okne s čerstvým jazmínom, krk môjho snúbenca, telový olej Chanel Coco Mademoiselle...“.
 
A ešte pridala: „Čas pre seba a ľanovú posteľnú bielizeň.“
 
Svoj štýl označuje za „kočovnícky“. Rada mixuje londýnsky štýl bývania s krásnymi doplnkami dovezenými zo všetkých kútov sveta. 
 
„Môj domov má dvojakú tvár. Niektoré izby sú zariadenév starožitnom francúzskom štýle. Predstavte si koberce Abusson, tyrkysové keramické džbány, vankúše naplnené pieskom a staré vtáčie klietky.  
 
„Druhá polovica je skôr aztécka. Vankúše s neónovými ikatu vzormi, staré knihy navŕšené na seba až k stropu a okenice z Bali. Mohli by ste povedať, že som tak trochu kočovník.“ 
 
V súlade s modelkinými nárokmi prebehli aj je utorňajšie zásnuby – dlhoročný priateľ James ju požiadal o ruku so šperkami Anya Hindmarch vyrobenými na objednávku.
 
Modelka Chanelu zavesila na twitter fotografiu šperkovnice z červenej kože s nápisom: „Vezmeš si ma?“ znútra vyzdobenú fotografiami dvojice, spolu s komentárom: „Eeeee ÁNO...#najšťastnejšídeňmôjhoživota!“
 


:) :D =D :O :( *love* :P :| Z_Z B) =)) >:( :S *weep* *nerd* S2 ;) *jawdrop* *sick* :X :* *gentleman*
Meno   


Komentáre (0)
Zatiaľ nebol pridaný žiadny komentár. Pridajte komentár ako prvý.

TOPlist

Eureco s.r.o. © 2008 - 2020, Webdesign: Creativedesign
Virtuálny kaderník HappyHair - účesy a vlasy na vyskúšanie na vlastnej fotke. Vlož svoju fotku a objav účes, ktorý ti pristane najviac! Tisícky účesov, účesy celebrít, svadobné, spoločenské, účesy 2020.
HappyHair stránky: HappyHair.cz - účesy