Prihlásenie | Registrácia
HappyHair · Magazín · Pohodlný štýl Jennifer Aniston
Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie

Pohodlný štýl Jennifer Aniston

Pravidlom štýlu číslo jeden je pre herečku Jennifer Aniston cítiť sa vždy a vo všetkom pohodlne. K tomuto záveru prišla po mnohých módnych chybách z minulosti. 
 
Či už ide o neformálne každodenné oblečenie alebo oblečenia na špeciálnu udalosť, dbá predstaviteľka seriálu Priatelia na to, aby ju oblečenie neobmedzovalo v žiadnej činnosti.
 
„Nenoste džínsy, ktoré sú také úzke, že vás z nich bolí brucho. Neobúvajte si vysoké podpätky také vysoké, že sa cítite, akoby ste mali každú chvíľu spadnúť.“, radí Jennifer.
 
„Sexy je cítiť sa dobre vo svojom tele. Niekoľkokrát sa mi stalo, že som musela poprosiť moje priateľky ´Mohla by si ísť so mnou a pomohla mi vyzliecť sa, aby som mohla ísť na WC?´ Niekedy je potrebné mať inžiniersky titul, aby ste boli schopní, navliecť si na seba niektoré mizerné šaty.“
 
Keď Jennifer nájde šaty, s ktorými je spokojná, nosí ich stále znova a znova. „Zbožňujem moju Tom Ford kabelku a Stuart Weitzman topánky. Nosím ich do úplného zničenia.“, prezradila časopisu People. 


:) :D =D :O :( *love* :P :| Z_Z B) =)) >:( :S *weep* *nerd* S2 ;) *jawdrop* *sick* :X :* *gentleman*
Meno   


Komentáre (0)
Zatiaľ nebol pridaný žiadny komentár. Pridajte komentár ako prvý.

TOPlist

Eureco s.r.o. © 2008 - 2020, Webdesign: Creativedesign
Virtuálny kaderník HappyHair - účesy a vlasy na vyskúšanie na vlastnej fotke. Vlož svoju fotku a objav účes, ktorý ti pristane najviac! Tisícky účesov, účesy celebrít, svadobné, spoločenské, účesy 2020.
HappyHair stránky: HappyHair.cz - účesy