Prihlásenie | Registrácia
HappyHair · Magazín · Plesové inšpirácie - účesy z People´s Choice Awards 2014
Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie

Plesové inšpirácie - účesy z People´s Choice Awards 2014

Tohtoročná fašiangová (alebo ak chcete plesová) sezóna odštartovala a s ňou aj dilema, aký účes skombinovať k výraznej róbe. Množstvo inšpiratívnych kreácií predviedli holywoodske stálice na odovzdávaní People´s Choice Awards.

 

Zaujali nás:

 

Jessica Alba - svojou prirodzenou krásou. Jessica predviedla dokonale upravené obočie, jemne dymové oči a matne ružové pery, ktoré vytvorili zaujímavý kontrast s teplým tónom jej pokožky. Jednoduchý účes s cestičkou uprostred a vlasy zasunuté za ušami lahodí akýmkoľvek šatám.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kat Dennings - vzdušne letným účesom s výraznou čelenkou a kaskádou žiarivých vĺn, čím tak trochu pripomínala modelky z prehliadky Valentina. Trochu zimnej atmosféry dodal jej looku bordový rúž a tiež výrazná linka na očiach.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Nina Dobrev - absolútne inovátorským účesom, hybridom, spájajúcim v sebe prvky klasického aj francúzskeho vrkoča, uzla a dokonca punkového kohúta. Vlasy vpredu vysoko natupírované a vzadu vytvarované do poprepletano-douzleného kohúta s množstvom uvoľnených pramienkov. Nápaditý účes s punkovým nádychom ešte viac podčiarkol jemné a romantické Ninine črty.

 

Budúci týždeň sa môžete tešiť na inšpíracie z červeného koberca Zlatých glóbusov.

 :) :D =D :O :( *love* :P :| Z_Z B) =)) >:( :S *weep* *nerd* S2 ;) *jawdrop* *sick* :X :* *gentleman*
Meno   


Komentáre (0)
Zatiaľ nebol pridaný žiadny komentár. Pridajte komentár ako prvý.

TOPlist

Eureco s.r.o. © 2008 - 2022, Webdesign: Creativedesign
Virtuálny kaderník HappyHair - účesy a vlasy na vyskúšanie na vlastnej fotke. Vlož svoju fotku a objav účes, ktorý ti pristane najviac! Tisícky účesov, účesy celebrít, svadobné, spoločenské, účesy 2022.
HappyHair stránky: HappyHair.cz - účesy