Prihlásenie | Registrácia
HappyHair · Magazín · Plesové inšpirácie 2: Zlaté glóbusy 2014
Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie

Plesové inšpirácie 2: Zlaté glóbusy 2014

 

Po roku sa opäť odovzdávali Zlaté glóbusy. Dokonale upravené celebrity zaplnili červený koberec objemnými aj hladko vyčesanými účesmi, krátkymi strihmi či dlhými kaderami, výraznými rúžmi i minimalistickým líčením. Nuda sa nekonala ani tento rok a tak Vám opäť prinášame mnoho účesových inšpirácií. Na plese iste zažiarite, ak budete:

 

Éterická ako Amber Heard, ktorá predviedla objemne natupírovaný účes vzadu vytvarovaný do mierne neupraveného uzla. Výrazný účes doplnila minimalistickým make-upom s bronzovými očnými tieňmi a perleťovým rúžom. Najviac oceňujeme obočie prirodzeného tvaru. Vzdušný účes zvolila aj nežná Kate Mara a krásne platínové vlasy zvýraznila dymovým líčením očí. Nádherná! 

 

 

 

 

Romantická ako Zooey Deschanel, ktorá zvolila bočný uzol a ozvláštnila ho kvetinovou ozdobou. Uzlami, zvlášť tými nízko položenými sa tohtoročné Zlaté glóbusy skutočne hemžili. Jednoduchý, nízko položený a super ulízaný uzol predviedla aj krehká Emma Watson. V kombináci s výrazným matnoružovým rúžom bola neprehliadnuteľná.

 

 

 

 

 

 

Retro glamour ako Taylor Swift, ktorá zladila falošný bob plný retro vĺn s pre ňu typickými výraznými červenými perami a mačacími očami. Krásnym falošným bobom s natočenými kaderami očarila aj Cate Blanchett. Spolu s jemnými náušnicami a jednoduchým líčením vyzerala pompézne.

 

 

 

 

 

 

 

V centre pozornosti ako Hayden Panettiere, ktorá tentokrát vsadila na trend z módnych prehliadok. Dlhé pramene vymenila za hladký bob, ktorého predné vlasy, vysoko vyčesané dohora, žiarili vďaka mokrému efektu. Výrazne orámované oči dodali celkovému vzhľadu fututristický nádych.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Jednoducho krásna ako Jennifer Lawrence, ktorá nás opäť uchvátila nekonečnou variabilitou svojho krátkeho zostrihu. Výraznému líčeniu dominovala vínová farba pier, ktorá výborne ladila so striebornými očnými tieňmi.:) :D =D :O :( *love* :P :| Z_Z B) =)) >:( :S *weep* *nerd* S2 ;) *jawdrop* *sick* :X :* *gentleman*
Meno   


Komentáre (0)
Zatiaľ nebol pridaný žiadny komentár. Pridajte komentár ako prvý.

TOPlist

Eureco s.r.o. © 2008 - 2021, Webdesign: Creativedesign
Virtuálny kaderník HappyHair - účesy a vlasy na vyskúšanie na vlastnej fotke. Vlož svoju fotku a objav účes, ktorý ti pristane najviac! Tisícky účesov, účesy celebrít, svadobné, spoločenské, účesy 2021.
HappyHair stránky: HappyHair.cz - účesy