Prihlásenie | Registrácia
HappyHair · Magazín · Penelope Cruz vďaka synovi objavuje nové rozmery života
Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie

Penelope Cruz vďaka synovi objavuje nové rozmery života

Penelope Cruz získala nový zmysel života, keď sa v januári 2011 stala matkou. Tvrdí, že až materstvo jej ukázalo pravý život. 
 
38-ročná herečka, ktorej sa v manželstve s Javierom Bardemom narodil syn Leo, lepšie pochopila svoju rolu vo filme Twice Born (Venuto al mondo, 2012) vďaka tomu, že je sama matkou a viac si tak pripúšťala osud postavy a jej pocity. 
 
Penelope, hrajúca matku, ktorá navštívi so svojim 16-ročným synom Sarajevo, aby napravila ich pošramotený vzťah, povedala o tejto role španielskym novinám La Razon: „K tomuto projektu som sa pripojila v dobe, keď som ešte nemala vlastné dieťa, ale postave som rozumela. Je však pravdou, že ak máte s postavou viac spoločného, porozumiete jej lepšie. Po narodení syna som pochopila, čo túto ženu vedie a za čo bojuje." 
 
„Stať sa matkou vám ukáže pravý rozmer života, ukáže vám nový vzťah k prírode a získate i možnost prežiť opäť i svoje detstvo.“, tvrdí Penelope a dodáva: „Najťažšia scéna, ktorú som kedy nakrúcala, bola práve v tomto filme. Bola to tá, keď si matka myslí, že o svoje dieťa príde. Bola som zdesená. Noc pred nakrúcaním tejto scény som nemohla spať, chcela som len zmiznúť.“ 
 
Španielská kráska sa tiež priznala, že ju neteší, že musí kvôli svojej kariére tráviť čas v Los Angeles. Preferuje pobyt v Európe, kam cestuje vždy, keď je to možné. Španielskemu časopisu Vanity Fair prezradila: „Nikdy som sa v Los Angeles necítila doma, vždy som cítila, že patrím do Madridu. I keď je moja práca v LA, môj dom i moja rodina sú v Madride. L.A. je miesto plné dobrých vecí, ale priznávam sa, že to nie je moje obľúbené mesto. Je tu príliš veľa priemyslu. Netvrdím, že je to zlé, ale jednoducho to nie je mesto mojich snov. Dávám prednosť Madridu, Pařížu, New Yorku, Rímu či Londýnu."


:) :D =D :O :( *love* :P :| Z_Z B) =)) >:( :S *weep* *nerd* S2 ;) *jawdrop* *sick* :X :* *gentleman*
Meno   


Komentáre (0)
Zatiaľ nebol pridaný žiadny komentár. Pridajte komentár ako prvý.

TOPlist

Eureco s.r.o. © 2008 - 2020, Webdesign: Creativedesign
Virtuálny kaderník HappyHair - účesy a vlasy na vyskúšanie na vlastnej fotke. Vlož svoju fotku a objav účes, ktorý ti pristane najviac! Tisícky účesov, účesy celebrít, svadobné, spoločenské, účesy 2020.
HappyHair stránky: HappyHair.cz - účesy