Prihlásenie | Registrácia
HappyHair · Magazín · Oživte účes s rúžom
Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie

Oživte účes s rúžom

Poznáte ten pocit, "červenokobercová" udalosť, žiadny vhodný outfit a vlasy, ktoré nevyhnutne potrebujú nový zostrih...Síce sa pozvánka na podobnú akciu vždy stratí niekde na pošte, existuje aj tak mnoho dôvodov a príležitostí, kedy bažíme po novom účese. Skôr ako siahnete po nožniciach alebo telefónnom čísle na vášho kaderníka, poznáme aj šetrnejší spôsob (v každom zmysle slova), ako vlasy oživiť. Jednoducho - s rúžom! Tento týždeň vyberáme na inšpiráciu zopár celebrít, ktorým sa podarilo účes a rúž dokonale zladiť:
 
 
 
 
 
 
Herečka Alice Eve premenila vďaka výraznému rúžu s purpurovým nádychom svoje klasické, voľne zvlnené vlasy z pekných na neodolateľné.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Elegantný a vkusný bob speváčky Rity Ory získal použitím trendy rúžu burgundskej farby celkom nový rozmer.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Divoká Coco Rocha sa vzdala dlhých vlasov v prospech obľúbeného androgínneho, asymetrického účesu. K odvážnemu účesu výborne zvolila veľmi aktuálne ružové pery.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Účesový experimentátor - Olivia Wilde - pozná moc dokonale zladeného make-upu veľmi dobre. Jej nádherné ombré vlny by bez výrazných červených pier vyzerali celkom "naho".


:) :D =D :O :( *love* :P :| Z_Z B) =)) >:( :S *weep* *nerd* S2 ;) *jawdrop* *sick* :X :* *gentleman*
Meno   


Komentáre (0)
Zatiaľ nebol pridaný žiadny komentár. Pridajte komentár ako prvý.

TOPlist

Eureco s.r.o. © 2008 - 2021, Webdesign: Creativedesign
Virtuálny kaderník HappyHair - účesy a vlasy na vyskúšanie na vlastnej fotke. Vlož svoju fotku a objav účes, ktorý ti pristane najviac! Tisícky účesov, účesy celebrít, svadobné, spoločenské, účesy 2021.
HappyHair stránky: HappyHair.cz - účesy