Prihlásenie | Registrácia
HappyHair · Magazín · Ostrihajte si ofinu
Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie

Ostrihajte si ofinu

Ak máte chuť na veľkú premenu svojho zovňajšku, odstrihnutá ofina vám k tomu zaručene dopomôže. Možností máte neúrekom. Podľa typu tváre, ale i vášho štýlu si môžete vybrať klasickú rovnú ofinu, ale i ofinu bočnú či retro. Inšpirujte sa niektorým zo strihov celebrít a vyskúšajte si ho na svojej fotografii, aby ste sa vyhli neželanému prekvapeniu.

Klasická rovná ofina

Takou je napríklad ofina, ktorú nosí Olivia Wilde. Klasicky rovno odstrihnutá ofina siaha tesne pod obočie. Bočné strany sú ponechané trocha dlhšie, aby sa postupne prelínali s ďalšími vrstvami vlasov a vytvorili harmonický celok s celým účesom.

Olivia Wilde

Dlhšia ofina

Ak vám neprekáža zhoršené videnie a ofina v očiach, vyskúšajte bláznivo dlhú ofinu Jessicy Szohr. Jessica vyzerá skutočne sexi a ak aj vy túžite po takomto horúcom looku, neváhajte.

Jessica Szohr

Clip-in ofiny v HappyHairShope

Retro ofina

Krysten Ritter má krátku ofinu dýchajúcu päťdesiatymi rokmi. V kombinácii s upravenými kaderami a tmavým odtieňom vlasov vyzerá táto ofinka skutočne výborne.

Krysten Ritter

Bohatá ofina

Ak ste dostali do vienka krásne husté vlasy, bude i vaša rovno zastrihnutá ofina závideniahodnou. Rovnako ako je tomu v prípade Kelly Rowland.

Kelly Rowland

Jemná ofina

Svetová herečka Mary Elizabeth Winstead má vzdušnú, ľahkú ofinu, ktorá len dopĺňa a zvýrazňuje jej jemné črty.

Mary Elizabeth Winstead

Bočná ofina

Ak si chcete vyskúšať ofinu, no obávate sa, pretože vaše vlasy sú vlnité,inšpirujte sa ofinou Katharine McPhee. Jej bočná ofina pristane ku zvyšku vlasov veľmi dobre.

Katharine McPhee

Vyrastajúca ofina

Ofina Emmy Roberts je na polceste od ofiny k „neofine“, no je dôkazom, že môžete dobre vyzerať aj v medziobdobí dorastania ofiny. Zároveň je to výborná možnosť, ak ste zatiaľ ofinu nenosili a chcete tento štýl vyskúšať bez radikálnej zmeny.

Emma Roberts

No a na záver nám dovoľte odpručiť k nezáväznému experimentovaniu s ofinou nášho virtuálneho kaderníka HappyHair, kde si môžete skúšať rôzne tipy ofín skutočne donekonečna.:) :D =D :O :( *love* :P :| Z_Z B) =)) >:( :S *weep* *nerd* S2 ;) *jawdrop* *sick* :X :* *gentleman*
Meno   


Komentáre (0)
Zatiaľ nebol pridaný žiadny komentár. Pridajte komentár ako prvý.

TOPlist

Eureco s.r.o. © 2008 - 2023, Webdesign: Creativedesign
Virtuálny kaderník HappyHair - účesy a vlasy na vyskúšanie na vlastnej fotke. Vlož svoju fotku a objav účes, ktorý ti pristane najviac! Tisícky účesov, účesy celebrít, svadobné, spoločenské, účesy 2023.
HappyHair stránky: HappyHair.cz - účesy