Prihlásenie | Registrácia
HappyHair · Magazín · Oliviu Wilde čaká na jar svadba
Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie

Oliviu Wilde čaká na jar svadba

 

Olivia Wilde údajne povedala, že na jar budúceho roka ju čaká svadba s Jasonom Sudeikisom. Mala by sa konať v New Yorku.
 
Herečka známa zo seriálu Tron a jej snúbenec známy z legendárnej komediálnej série Saturday Night Live by mali do manželského zväzku vstúpiť v New Yorku. Šaty pre družičky vraj navrhne Monique Lhuillier. Podľa novín New York Post vraj herečka v pondelok na večeri v New Yorku rozprávala hosťom o svojích svadobných plánoch a žartovala, že dlhými zásnubami porušuje rodinnú tradíciu, lebo jej predkovia sa vždy brali po veľmi krátkom zasnúbení.
 
Olivia svoje zasnúbenie s Jasonom oznámila v januári a už predtým priznala, že sa nemôže dočkať až spolu založia rodinu. „Neviem sa dočkať detí. Ešte neviem koľko ich vlastne plánujeme, ale páči sa mi číslo tri. Nechcem mať deti hneď teraz, nie je to nevyhnutné. Neplánujem si v živote všetko. Čo sa stane, to sa stane. Jason to s deťmi vie. Nikdy predtým som nevidela nikoho, kto by to s nimi tak vedel, preto s ním chcem mať dieťa!“, povedala. 
 
29ročná kráska bola už v minulosti vydatá za talianskeho filmára a hudobníka, Tao Ruspoliho, v roku 2011 sa však rozviedli. 
 


:) :D =D :O :( *love* :P :| Z_Z B) =)) >:( :S *weep* *nerd* S2 ;) *jawdrop* *sick* :X :* *gentleman*
Meno   


Komentáre (0)
Zatiaľ nebol pridaný žiadny komentár. Pridajte komentár ako prvý.

TOPlist

Eureco s.r.o. © 2008 - 2022, Webdesign: Creativedesign
Virtuálny kaderník HappyHair - účesy a vlasy na vyskúšanie na vlastnej fotke. Vlož svoju fotku a objav účes, ktorý ti pristane najviac! Tisícky účesov, účesy celebrít, svadobné, spoločenské, účesy 2022.
HappyHair stránky: HappyHair.cz - účesy