Prihlásenie | Registrácia
HappyHair · Magazín · Okrídlený pohľad Scarlett Johansson
Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie

Okrídlený pohľad Scarlett Johansson

Na charitatívny večer, konajúci sa na podporu obetí hurikánu Sandy, sa dostavila čerstvá mamička, Scarlett Johansson, v úžasnej kondícii a s vynoveným zjavom. S dokonale uhladeným pixie účesom, ktorý je vďaka nenáročnej údržbe v mamičkovských počiatkoch zrejme neoceniteľný, vyzerala herečka sebavedomo bezchybne. Neprehliadnuteľný bol však najmä jej pohľad. Nalíčte si rovnaké mačacie oči spolu s nami aj vy:

 

                                 

 

1. Aby vám líčenie vydržalo po celý deň, začnite s podkladom pod očné tiene, ktorý pokožku okolo očí krásne zjednotí a zaručí radosť z bezchybného líčenia až do večera.

                                                                  

 

2. Pre ligotavý pohľad naneste na spodok vašich viečok jemne bledý lesklý očný tieň a orámujte ho tmavším matným odtieňom (výborný je napr. marhuľový).

                                                                  

 

3. Na vrchné viečko naneste tmavočiernu očnú linku. Dokonalý tvar ako Scarlett dosiahnete, ak linku pri vonkajšom kútiku jemne rozšírite a vytvoríte si decentný, dohora smerujúci chvostík. Ten by mal vzniknúť prirodzeným predĺžením spodnej linky vášho oka a dotiahnutím tej hornej. Hrúbka bude závisieť len od vás. Začnite užšou a vrstvy pridávajte postupne. Dokonalý tvar vám pomôžu vykúzliť napr. krémové očné linky

                                                                       

4. Pre dramatickejší pohľad vylepšite oči umelými riasami.

                                                                    :) :D =D :O :( *love* :P :| Z_Z B) =)) >:( :S *weep* *nerd* S2 ;) *jawdrop* *sick* :X :* *gentleman*
Meno   


Komentáre (2)
Karla
9.11.2015
Lucia
9.11.2015

TOPlist

Eureco s.r.o. © 2008 - 2023, Webdesign: Creativedesign
Virtuálny kaderník HappyHair - účesy a vlasy na vyskúšanie na vlastnej fotke. Vlož svoju fotku a objav účes, ktorý ti pristane najviac! Tisícky účesov, účesy celebrít, svadobné, spoločenské, účesy 2023.
HappyHair stránky: HappyHair.cz - účesy