Prihlásenie | Registrácia
HappyHair · Magazín · Odteraz už len ten správny mejkap!
Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie

Odteraz už len ten správny mejkap!

Každej z nás sa to už určite prihodilo. Kúpili ste rúž, ktorý vám po aplikácii pred vaším zrkadlom vlastne akosi nepristane, ale jeho úžasná farba vám v obchode počarila. Alebo ste sa nechali zviesť presvedčivou reklamou v magazíne, že „tento“ tekutý mejkap vám zásadne nesmie chýbať! Často však skončíte s prázdnou peňaženkou a s mejkapovými produktami, ktoré už ani neuvidia svetlo sveta od ich kúpy.
Takže, dámy, kúpa ktorých vecí pre vašu kozmetickú tašku bude vždy úspechom?

7 divov kozmetickej tašky:

1. Tekutý mejkap

- stavte na kvalitu, napokon je to vaša „druhá pleť“, najlepšie na vodnej báze a zvlhčujúci, takže vaša pokožka bude mať zdravý a definitívne omladňujúci vzhľad.

2. Korektor

- uistite sa, že jeho odtieň korešponduje s odtieňom vášho tekutého mejkapu.

3. Púder, či krém na líčka

- rozžiari, vdýchne farbu alebo dokonca aj teplo pri studených typoch pleti. Ružové tóny pre najbledší typ pleti, marhuľové pri tmavších a úplne tmavé typy sa môžu pohrať aj s farbou slivky, či červeno-hnedou.

4. Univerzálny rúž

- nie každá farbá rúžu pristane každému, ale červenkasto-ružové zozžiaria väčšinu typov pleti. Vsaďte na rúž s jemným leskom pre svieži vzhľad. Ak chcete, aby sa vaše zuby beleli ešte viac, zvoľte rúže ružovej farby s modrými podtónmi alias farby maliny, či aj „bábätkovú“ ružovú.

5. Maskara

- tento malý zázrak ani nemusíme predstavovať, je to kamarátka do koča, aj do voza.

6. Ceruzka na pery

- velmi málo ľudí kráča po svete, ak vôbec niekto, s perfektne symetrickými perami. Ani zdanlivo dokonalé celebrity ich nedostali do vienka bezchybne vykrojené. A preto vynález, ako ceruzka na pery, je nepostrádateľný. Skúste použiť ružovo-hnedú farbu a „dokreslite“ si váš ideálny tvar, pred aplikáciou vášho obľúbeného rúžu.

7. Malé trio očných tieňov

- dymové oči sú klasika a mini-paleta vo farbách stredne hnedej, tmavohnedej, či čiernej a béžovej farby nielen, že spĺňa všetky požiadavky, ale pristane každej z nás. Aplikujte bledohnedú na celé viečko, tmavšiu do záhybu a vonkajšieho kútika oka a najbledšiu naneste pod obočie a do vnútorného kútika oka.

Autorka: Zuzana Ritchie, Londýn


:) :D =D :O :( *love* :P :| Z_Z B) =)) >:( :S *weep* *nerd* S2 ;) *jawdrop* *sick* :X :* *gentleman*
Meno   


Komentáre (0)
Zatiaľ nebol pridaný žiadny komentár. Pridajte komentár ako prvý.

TOPlist

Eureco s.r.o. © 2008 - 2024, Webdesign: Creativedesign
Virtuálny kaderník HappyHair - účesy a vlasy na vyskúšanie na vlastnej fotke. Vlož svoju fotku a objav účes, ktorý ti pristane najviac! Tisícky účesov, účesy celebrít, svadobné, spoločenské, účesy 2024.
HappyHair stránky: HappyHair.cz - účesy