Prihlásenie | Registrácia
HappyHair · Magazín · Nositeľný jesenný makeup trend
Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie

Nositeľný jesenný makeup trend

Každú sezónu nám dizajnéri, kaderníci a vizážisti diktujú, čo sa bude nosiť a na čo treba zabudnúť. Tieto trendy sa samozrejme opakujú, len sú vždy interpretované nanovo, v inej kombinácii a s novou inšpiráciou. 
 
Hoci trendy sledujem, vždy si zúžim výber na tie, ktoré mňa osobne inšpirujú alebo oslovia, a ktoré reprezentujú môj štýl, alebo často aj moju náladu. Niekedy sú trendy skvelou spomienkou na minulosť, obľúbený moment alebo nás navedú na experimentovanie s novými farbami, či osviežujúcu zmenu v skrášľovaní.  
 
Tento rok sa to na módnych prehliadkach hemžilo mnohými nápadmi, cez grafické čierne linky a bronzové odtiene na viečkach až po sýte farby na perách. Gotický čierny rúž na perách si nechajme na inokedy, pretože nie je nad nositeľnejší trend ako pery v rôznych červených odtieňoch.
 
                                 
 
E.l.f Essential Fixka na pery v odtieňoch Berry Blush  a Crimson Crush sú perfektnou pomôckou na vykúzlenie tohto makeup trendu. Bez žiadnych komplikácií a rychlosťou blesku som si vyčarila tmavočervené pery. Špicatý hrot aplikátora sa postará o presnú aplikáciu a obkreslí pery bez problémov. Kedže je to fixka a nie rúž, neodtláča sa, takže nehrozí žiadna katastrofa, ktorá sa zväčša spája s rúžom a pri ktorom si neustále kontrolujete tvár v zrkadle, či nemáte rúž obtrený na brade alebo na zuboch, aj keď ste profík v aplikovaní. Myslím, že aj Snehulienka by si túto fixku na pery bez váhania vložila do kabelky. 
 
                                    
 

Páči sa Vám Zuzanin look? Sledujte jej blog tu!

 

TOP of the SHOP k aktuálnej premene:

 :) :D =D :O :( *love* :P :| Z_Z B) =)) >:( :S *weep* *nerd* S2 ;) *jawdrop* *sick* :X :* *gentleman*
Meno   


Komentáre (0)
Zatiaľ nebol pridaný žiadny komentár. Pridajte komentár ako prvý.

TOPlist

Eureco s.r.o. © 2008 - 2023, Webdesign: Creativedesign
Virtuálny kaderník HappyHair - účesy a vlasy na vyskúšanie na vlastnej fotke. Vlož svoju fotku a objav účes, ktorý ti pristane najviac! Tisícky účesov, účesy celebrít, svadobné, spoločenské, účesy 2023.
HappyHair stránky: HappyHair.cz - účesy