Prihlásenie | Registrácia
HappyHair · Magazín · Nikki Reed navrhla lacnú kolekciu bižutérie
Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie

Nikki Reed navrhla lacnú kolekciu bižutérie

24-ročná herečka, ktorú preslávila úloha upírky v ságe Twilight, Nikki Reed, vytvorila kolekciu doplnkov „Mattlin Era“ pod podmienkou, že bude cenovo dostupná hlavne pre jej mladých fanúšikov. 
 
„Za materiál som pre svoju kolekciu zvolila kov, pretože chcem, aby si moji mladí fanúšikovia mohli tieto modely kúpiť.“, povedala Nikki o svojej kolekcii.
 
Herečka sa tiež vyjadrila, že neznáša, keď vidí niečo úžasné na inej celebrite a keď si to chce kúpiť zistí, ako je to nehorázne drahé.
 
„Je smiešne, keď má celebrita na sebe niečo, čo sa ti páči a neskôr zistíš, že by ťa to stálo 10 000 dolárov. V mojej kolekcii nájdete položky za 14 či 20 dolárov.“, vysvetlila Nikki.
 
Kolekciu Mattlin Era možno zakúpiť na glamboutique.com.


:) :D =D :O :( *love* :P :| Z_Z B) =)) >:( :S *weep* *nerd* S2 ;) *jawdrop* *sick* :X :* *gentleman*
Meno   


Komentáre (0)
Zatiaľ nebol pridaný žiadny komentár. Pridajte komentár ako prvý.

TOPlist

Eureco s.r.o. © 2008 - 2020, Webdesign: Creativedesign
Virtuálny kaderník HappyHair - účesy a vlasy na vyskúšanie na vlastnej fotke. Vlož svoju fotku a objav účes, ktorý ti pristane najviac! Tisícky účesov, účesy celebrít, svadobné, spoločenské, účesy 2020.
HappyHair stránky: HappyHair.cz - účesy