Prihlásenie | Registrácia
HappyHair · Magazín · Nicki Minaj plánuje deti
Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie

Nicki Minaj plánuje deti

 

Nicki Minaj  by chcela mať o päť rokov deti a dúfa, že budú dve alebo tri.
 
Speváčke hitu Super Bass, ktorá chodí s rapperom Safaree Samuelsom, 'SB', sa veľmi pozdáva predstava materstva a chcela by mať v budúcnosti dvoch alebo troch potomkov. „Za päť rokov by som chcela mať deti. Milujem deti – mám ich šialene rada a v budúcnosti by som chcela  dve alebo tri.", povedala. 
 
I keď 30ročná speváčka hovorí o zakladaní rodiny, svedomito pracuje aj na svojej kariére a snaží sa urobiť čo najviac hitov. Časopisu Marie Claire povedala: „Neviem predvídať svoju budúcnosť, ale stále mám veľa cieľov, ktoré by som rada dosiahla. Chcela by som vydať ďalší album, ktorý by prekonal moje vlastné očakávania, ale predovšetkým by som chcela dokázať, že dokážem niečo, čo nik iný.“ Napriek veľkým ambíciám, ktoré vkládá do Starships, chce mať speváčka i nejaký čas sama pre seba. Tvrdí, že pri odpočinku vyzerá naozaj hrozne. „Jendoducho už nechcem byť cez voľné dni obťažovaná a preto sa ukryjem do teplákovej súpravy a ponožiek. Nedám si make-up. Nechám pleť dýchať, nakoľko sa len dá. Vyzerám naozaj, ale naozaj hrozne.", povedala. 


:) :D =D :O :( *love* :P :| Z_Z B) =)) >:( :S *weep* *nerd* S2 ;) *jawdrop* *sick* :X :* *gentleman*
Meno   


Komentáre (0)
Zatiaľ nebol pridaný žiadny komentár. Pridajte komentár ako prvý.

TOPlist

Eureco s.r.o. © 2008 - 2020, Webdesign: Creativedesign
Virtuálny kaderník HappyHair - účesy a vlasy na vyskúšanie na vlastnej fotke. Vlož svoju fotku a objav účes, ktorý ti pristane najviac! Tisícky účesov, účesy celebrít, svadobné, spoločenské, účesy 2020.
HappyHair stránky: HappyHair.cz - účesy