Prihlásenie | Registrácia
HappyHair · Magazín · „Neupravený“ drdol podľa Evan Rachel Wood
Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie

„Neupravený“ drdol podľa Evan Rachel Wood

Drdol má nekonečné množstvo variácií a vždy je „in“. Záleží už len na vás, akému dáte prednosť podľa vašej nálady alebo spoločenskej príležitosti. Drdol, o ktorom je reč v našom článku má správne množstvo serióznosti, ale aj hravosti, takže vaše obavy, že budete pôsobiť príliš konzervatívne sú zbytočné. Vyskúšajte si našu sexi variáciu pomocou jednoduchého postupu!

1. Umyté vlasy vyfúkajte fénom, poprípade použite nástavec difuzér, ak potrebujete dodať vlasom objem.

2. Vlasy si pomocou hrebeňa, či kefy učešte do konského chvosta použitím pevnej gumičky. Záleží len na vás, či chcete mať drdol posadený na hlave vyššie, či nižšie alebo dokonca dole, na boku.

3. Rozdeľte váš konský chvost na dve časti, čiže na dva identické, hrubé pramene vlasov.

4. Vezmite prvý prameň vlasov, drže ho vo zvislej polohe smerom nahor a prstami alebo malým hrebeňom ho jemne natupírujte, čiže prameň vlasov držte medzi dvoma prstami a pohybujte nimi zhora nadol. Takto natupírujte aj druhý prameň konského chvosta.

5. Natupírované pramene vlasov omotajte okolo gumičky, ktorá drží konský chvost, jeden prameň do jednej strany a druhý treba omotať do druhej strany a zopnúť sponkami vo farbe najbližšej k vašim vlasom. Neupravenému vzhľadu môžeme ešte pomôcť tak, že pomocou hrebeňa s tenkou rúčkou povyberáme, alebo este viac nadvihneme niektoré pramene zo zatočeného drdola.

6. Váš „neupravený“ drdol už len zafixujte sprejom a „voilà".

Zuzana Ritchie, Londýn


:) :D =D :O :( *love* :P :| Z_Z B) =)) >:( :S *weep* *nerd* S2 ;) *jawdrop* *sick* :X :* *gentleman*
Meno   


Komentáre (0)
Zatiaľ nebol pridaný žiadny komentár. Pridajte komentár ako prvý.

TOPlist

Eureco s.r.o. © 2008 - 2022, Webdesign: Creativedesign
Virtuálny kaderník HappyHair - účesy a vlasy na vyskúšanie na vlastnej fotke. Vlož svoju fotku a objav účes, ktorý ti pristane najviac! Tisícky účesov, účesy celebrít, svadobné, spoločenské, účesy 2022.
HappyHair stránky: HappyHair.cz - účesy