Prihlásenie | Registrácia
HappyHair · Magazín · Natalia Vodianová bude ocenená na Awards DVF
Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie

Natalia Vodianová bude ocenená na Awards DVF

 

Supermodelka Natalia Vodianová bude ocenená cenou Inspiration Award, ktorú prevezme z rúk Diane von Furstenberg za svoju charitatívnu prácu s Naked Heart Foundation.
 
Ruská supermodelka obdrží cenu za svoju dobročinnú prácu počas štvrtého ročníka DVF Awards 5. apríla. Prestížne ocenenie získa hviezda za svoje úsilie v ňou založenej charitatívnej organizácii Naked Heart Foundation, ktorej cieľom je poskytnúť ruským deťom bezpečné a inšpiratívne prostredie na hru.
 
Natalia v rozhovore pre Style.com povedala: „Diane je pre mňa ako mama, takže verím, že jej úsudok je tak trochu skreslený. Ale Diane tiež ako jediná vie, ako veľmi som angažovaná v tejto organizácii, ako veľmi mi na nej záleží a ako tvrdo na tom pracujem.“ Vďaka Naked Heart Foundation sa v Rusku vybudovalo viac ako 90 ihrísk a množstvo centier na podporu rodín. Predchádzajúce ocenenie patrí Elizabeth Smart a Jaycee Dugard. 
 
Modelka sa tiež spojila s ruskou maloobchodnou sieťou Centro a pracuje na kolekcii obuvi. Ňou navrhnuté topánky sa budú predávať za účelom získania peňazí pre jej nadáciu. Kolekcia topánok, ktorých cena sa bude pohybovať okolo 70 Eur, zahŕňa klasické lodičky na podpätkoch v mnohých farbách. Ponuku nájdete na Net-a-porter.


:) :D =D :O :( *love* :P :| Z_Z B) =)) >:( :S *weep* *nerd* S2 ;) *jawdrop* *sick* :X :* *gentleman*
Meno   


Komentáre (0)
Zatiaľ nebol pridaný žiadny komentár. Pridajte komentár ako prvý.

TOPlist

Eureco s.r.o. © 2008 - 2024, Webdesign: Creativedesign
Virtuálny kaderník HappyHair - účesy a vlasy na vyskúšanie na vlastnej fotke. Vlož svoju fotku a objav účes, ktorý ti pristane najviac! Tisícky účesov, účesy celebrít, svadobné, spoločenské, účesy 2024.
HappyHair stránky: HappyHair.cz - účesy