Prihlásenie | Registrácia
HappyHair · Magazín · Nalíčte sa podľa prehliadkových mól
Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie

Nalíčte sa podľa prehliadkových mól

Inovujte svoj vzhľad a inšpirujte sa make-upom módnych prehliadok!
 
Výrazné obočie a hnedé očné tiene
 
Hnedé očné tiene sú skutočne univerzálne a pristanú takmer každej žene, stačí si len vybrať obľúbený odtieň z palety od čokoládovej po škoricovú. Očné tiene a obočie zjednotíte, ak na obočie nanesiete práškové očné tiene a zľahka rozotriete jemným štetcom. 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
"Nahé" očné viečka a výrazné pery 
 
Vynechajte tradičné líčenie očí a nechajte tentokrát očné viečka bez make-upu, použite nanajvýš rozjasňovač určený pre očné okolie. Potom len naneste na pery výraznú ružovú farbu. Pre dlhšiu trvanlivosť použite najskôr ceruzku na pery odpovedajúcej farby. Ak sa nedokážete celkom vzdať riasenky, použite len jednu vrstvu a výlučne na horné riasy.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Ružové líca a červené pery
 
Ďalší tip na make-up pracuje opäť s odvážnou farbou rúžu. Tentokrát je však doplnený ružovou farbou na lícach. Tú aplikujte o niečo nižšie ako zvyčajne. Prebuďte v sebe Snehulienku, ktorá je vo vás ukrytá.
 
 
 
Foto: profimedia.cz


:) :D =D :O :( *love* :P :| Z_Z B) =)) >:( :S *weep* *nerd* S2 ;) *jawdrop* *sick* :X :* *gentleman*
Meno   


Komentáre (0)
Zatiaľ nebol pridaný žiadny komentár. Pridajte komentár ako prvý.

TOPlist

Eureco s.r.o. © 2008 - 2023, Webdesign: Creativedesign
Virtuálny kaderník HappyHair - účesy a vlasy na vyskúšanie na vlastnej fotke. Vlož svoju fotku a objav účes, ktorý ti pristane najviac! Tisícky účesov, účesy celebrít, svadobné, spoločenské, účesy 2023.
HappyHair stránky: HappyHair.cz - účesy