Prihlásenie | Registrácia
HappyHair · Magazín · Najokúzľujúcejšie looky podľa nás
Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie

Najokúzľujúcejšie looky podľa nás

S rôznymi cenami a oceneniami sa momentálne vo svete showbiznisu roztrhlo vrece. Preto sme sa tentokrát i my rozhodli udeliť zopár cien za krásu. Nech sa páči – naša víťazná štvorica!
 
Cena za najlepšie vyzerajúcu originální farbu
 
Nikomu inému zrejme nepristane fialová farba vlasov tak ako Kelly Osbourne. Jej bezchybná pleť a okúzľujúci make-up dotvárajú perfektný vzhľad.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Cena za najlepší decentný vzhľad 
 
Jessica Chastain je momentálne veľmi v kurze a i my sme si obľúbili jej ryšavé vlasy. S minimálnym make-upom a voľnými vintage vlnami dodala decentnému pôvabu celkom nový význam.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Cena za najlepšiu zmenu 
 
Anne Hathaway s očami srny a porcelánovou kožou musela kvôli úlohe v muzikále Bedári postúpiť drastickú zmenu vlasov. A my musíme uznať, že zmena sa jej vyplatila a Anne vyzerá mladšie a sviežejšie ako kedykoľvek predtým. 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Cena za najlepší návrat mikáda
 
Dĺžku vlasov po ramená väčšinou považujeme za prechodnú. Neplatí to však pre Marion Cotillard. Vedno s dymovým líčením očí získava táto príťažlivá Francúzska náš hlas za vnesenie sviežeho vánku na pole tohto postupne sa vytrácajúceho účesu.  


:) :D =D :O :( *love* :P :| Z_Z B) =)) >:( :S *weep* *nerd* S2 ;) *jawdrop* *sick* :X :* *gentleman*
Meno   


Komentáre (1)
lejka
11.3.2013
Tieto ucesy nemaju chybu

TOPlist

Eureco s.r.o. © 2008 - 2022, Webdesign: Creativedesign
Virtuálny kaderník HappyHair - účesy a vlasy na vyskúšanie na vlastnej fotke. Vlož svoju fotku a objav účes, ktorý ti pristane najviac! Tisícky účesov, účesy celebrít, svadobné, spoločenské, účesy 2022.
HappyHair stránky: HappyHair.cz - účesy