Prihlásenie | Registrácia
HappyHair · Magazín · Najneobľúbenejšou holywoodskou celebritou je Gwyneth Paltrow
Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie

Najneobľúbenejšou holywoodskou celebritou je Gwyneth Paltrow

 

Gwyneth Paltrow porazila Kristen Stewart v tohtoročnej ankete časopisu Star, v ktorej čitatelia posielali hlasy najneobľúbenejším celebritám Hollywoodu. 
 
40ročná herečka prekvapivo obsadila prvé miesto každoročnej ankety časopisu Star, ktorá volí medzi osobnosťami zo sveta filmu, hudby a televízie. Druhé miesto patrí hviezde Twilight ságy, Kristen Stewart. 
 
Gwyneth si myslí, že za ziskom toľkých hlasov od amerických čitateľov stojí jej dôraz na zdravý životný štýl. Povesť herečky Kristen Stewart zase utrpela minuloročnou aférou, kedy podviedla svojho priateľa, Roberta Pattinsona, so ženatým režisérom filmu Snehulienka a lovec, Rupertom Sandersom. Tretie miesto obsadila Jennifer Lopez nasledovaná Johnom Mayerom, ktorý sa nedávno rozišiel s Kate Perry a je neslávne známym sukničkárom. Piata priečka patrí kráľovnej romantických komédií Katherine Heigl.
 
Rebríček priniesol i ďalšie nečakané prekvapenia, ocitli sa tu i napr. dievčenský idol Justin Bieber či hviezda televíznej reality show Kim Kardashian. Na 13. mieste sa umiestnil herec Ashton Kutcher a 15. miesto v ankete obsadila Angelina Jolie.
 
Prekvapil tiež spevák Chris Brown, ktorý sa umiestnil až na 20. mieste, napriek tomu, že bol v minulosti zasypaný kritikou kvôli znovuobnoveniu vzťahu s Rihannou, potom ako ju v roku 2009 fyzicky napadol.
 
Výsledky ankety:
 
1. Gwyneth Paltrow
 
2. Kristen Stewart
 
3. Jennifer Lopez
 
4. John Mayer
 
5. Katherine Heigl
 
6. Matt Lauer
 
7. Madonna
 
8. Justin Bieber
 
9. Anne Hathaway
 
10. Kris Jenner
 
11. Kim Kardashian
 
12. LeAnn Rimes
 
13. Ashton Kutcher
 
14. Jay Leno
 
15. Angelina Jolie
 
16. Lindsay Lohan
 
17. Shia LaBeouf
 
18. Taylor Swift
 
19. Jesse James
 
20. Chris Brown
 


:) :D =D :O :( *love* :P :| Z_Z B) =)) >:( :S *weep* *nerd* S2 ;) *jawdrop* *sick* :X :* *gentleman*
Meno   


Komentáre (0)
Zatiaľ nebol pridaný žiadny komentár. Pridajte komentár ako prvý.

TOPlist

Eureco s.r.o. © 2008 - 2024, Webdesign: Creativedesign
Virtuálny kaderník HappyHair - účesy a vlasy na vyskúšanie na vlastnej fotke. Vlož svoju fotku a objav účes, ktorý ti pristane najviac! Tisícky účesov, účesy celebrít, svadobné, spoločenské, účesy 2024.
HappyHair stránky: HappyHair.cz - účesy