Prihlásenie | Registrácia
HappyHair · Magazín · Najlepšie účesy z Billboard Music Awards
Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie

Najlepšie účesy z Billboard Music Awards

Pri príležitosti odovzdávania hudobných cien amerického časopisu Billboard sa červený koberec opäť raz zaplnil krásou. Z množstva odvážnych, inšpiratívnych, ale aj elegantných účesov sme vybrali tie naj. Nech sa páči - skúšajte!

Kylie Jenner predviedla výrazné tyrkysové ombré, letne bronzovú pleť a neuveriteľne dlhé riasy.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Jennifer Lopez sa dostavila štandardne elegantne príťažlivá a podarilo sa jej dokázať, že i polovyčesaný účes môže vyzerať veľmi sofistikovane. Zmyselnú ženskosť zdôraznilo mačacie líčenie očí.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ke$ha nás očarila ležérne vypnutými vlasmi a jemným líčením spojených do nežného a veľmi sviežeho výsledku.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Nicki Minaj sa už zrejme oficiálne zriekla výrazných vlasových premien a zakotvila pri prirodzenom vzhľade. Pristane jej!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Sarah Hyland ukázala, že obľúbený trendy "undercut" účes je možné aj predstierať. Vlasy prehodila na stranu, zvyšok na boku ulízala a zviazala do nízko položeného uzla. Výsledná optická ilúzia oklamala mnohých.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Christine Teigen predviedla na udalosti novú hustú ofinu zastrihnutú tesne nad viečkami očí a veľmi zdržanlivý make-up.:) :D =D :O :( *love* :P :| Z_Z B) =)) >:( :S *weep* *nerd* S2 ;) *jawdrop* *sick* :X :* *gentleman*
Meno   


Komentáre (0)
Zatiaľ nebol pridaný žiadny komentár. Pridajte komentár ako prvý.

TOPlist

Eureco s.r.o. © 2008 - 2023, Webdesign: Creativedesign
Virtuálny kaderník HappyHair - účesy a vlasy na vyskúšanie na vlastnej fotke. Vlož svoju fotku a objav účes, ktorý ti pristane najviac! Tisícky účesov, účesy celebrít, svadobné, spoločenské, účesy 2023.
HappyHair stránky: HappyHair.cz - účesy