Prihlásenie | Registrácia
HappyHair · Magazín · Najlepší make-up podľa tvaru očí
Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie

Najlepší make-up podľa tvaru očí

Trápi vás rozmazaná riasenka, vyblednutá očná linka a očné tiene, ktoré vydržia nanajvýš do prvého otvorenia očí? Skúste prispôsobiť make-up očí ich tvaru a podobné problémy sa stanú minulosťou.
 
Hlboko posadené oči ako Cameron Diaz
 
Vaše oči sú veľké, posadené hlbšie do očných jamiek a tým vytvárajú ilúziu výraznejšieho nadočnicového oblúka.
 
Make-up pre hlboko posadené oči:
 
Oči rozjasníte prirodzenými farbami očných tieňov. Siahnite po telovej alebo inej teplej farbe (napr. marhuľovej) a naneste ju na viečko. Pod obočie použite zosvetľujúci make-up. Vaše riasy sa zrejme dotýkajú viečok, rozmazanej maskare sa preto vyhnete len tak, že použijete vodeodolnú.
 
 
 
 
 
 
 
Ázijské oči ako Lucy Liu
 
Vaše oči majú hladký povrch, takmer bez záhybov. 
 
Make-up pre ázijské oči:
 
Nadočnicový oblúk zvýrazníte farebnými prechodmi očných tieňov. Začnite tmavou farbou pri riasach, pokračujte mäkkými prirodzenými odtieňmi uprostred a pod obočie naneste jasné farby. Vždy použite riasenku, aby ste oči opticky zväčšili.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Privreté oči ako Blake Lively
 
Vaše oči majú zvrchu akoby extra vrstvu pokožky, ktorá prevýsa cez záhyb a opticky zmenšuje viečko. 
 
Make-up pre privreté oči:
 
Zamerajte sa na nanášanie tieňa smerom hore, ešte vyšie než je samotný záhyb. Čiernu ceruzku "vpracujte" medzi riasy a tiež na vnútornú stranu oka (pod viečkom), čím zvýrazníte a zväčšíte oči. Vďaka tomuto triku dodáte objem aj vašim riasam. 
 
 
 
 
 
 
 
 
Vystupujúce oči ako Nicole Richie
 
Vaše oči vytvárajú dojem akoby viečko vyčnievalo z očnej jamky,  takže máte dostatok priestoru, s ktorým sa možno vyhrať.
 
Make-up pre vystupúce oči:
 
Aby vaše viečka pôsobili menej vypuklo, naneste tmavé očné tiene okolo celého oka. Tmavé tóny zmenšia plochu i veľkosť, vyskúšajte preto dymový očný make-up.  Želané "ustúpenie" očí získate najmä pomocou hrubej hornej očnej linky. 
 
 
 
 
 
 
 
 
Oči dohora ako Angelina Jolie
 
Vaše oči majú klasický mandľový tvar a vonkajší kútik je prirodzene zdvihnutý nahor. 
 
Make-up pre oči dohora:
 
Spodné viečko je výraznejšie a opticky dlhšie ako horné. Na vyváženie tvaru naneste tmavú ceruzku alebo tieň na spodnú časť vonkajších kútikov a štetcom potiahnite až za kútik. Vytvoríte tak zrkadlový efekt, ktorý mierne nadvihnutý tvar kútika opticky vyrovná.
 
 
 
 
 
 
 
 
Oči nadol ako Camilla Belle
 
Vonkajšie kútiky vašich očí mierne klesajú nadol.
 
Make-up pre oči nadol:
 
Tomuto tvaru očí pristane make-up mačacích očí. Pozdĺž horného viečka naneste tekutú očnú linku a predĺžte ju nahor a von v 45 stupňovom uhle. Vďaka tomuto efektu dosiahnete želanú symetriu.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Oči blízko seba ako Jennifer Aniston
 
Vaše oči sú od seba vzdialené menej ako je šírka jedného oka.
 
Make-up pre oči blízko seba:
 
Oči opticky oddialite použitím bledých očných tieňov vo vnútorných kútikoch očí. Vyskúšajte mrazivo bielu alebo trblietavé telové odtiene. Preneste pozornosť na vonkajšiu stranu očí a naneste extra vrstvu maskary na riasy na tejto strane, prípadne sem nalepte pár trsov umelých rias. 
 
 
 
 
 
 
 
 
Oči ďaleko od seba ako Amanda Seyfried
 
Vzdialenosť medzi vašimi očami je väčšia ako šírka oka. 
 
Make-up For Wide-Set Eyes:
 
Aby ste oči priblížili k sebe, orámujte oči čiernou linkou čo najbližšie k vnútornému slznému kanáliku. Pomocou kefky na riasy vykrúťte všetky drobné riasy od stredu oka smerom k nosu.
 
 
 
 
 
 
 
 
 


:) :D =D :O :( *love* :P :| Z_Z B) =)) >:( :S *weep* *nerd* S2 ;) *jawdrop* *sick* :X :* *gentleman*
Meno   


Komentáre (1)
mamima milucka
31.7.2013

TOPlist

Eureco s.r.o. © 2008 - 2022, Webdesign: Creativedesign
Virtuálny kaderník HappyHair - účesy a vlasy na vyskúšanie na vlastnej fotke. Vlož svoju fotku a objav účes, ktorý ti pristane najviac! Tisícky účesov, účesy celebrít, svadobné, spoločenské, účesy 2022.
HappyHair stránky: HappyHair.cz - účesy