Prihlásenie | Registrácia
HappyHair · Magazín · Najkrajšie oscarové účesy
Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie

Najkrajšie oscarové účesy

Odovzdávanie prestížnych filmových cien Oscarov 2014 bolo tradične pastvou pre oči. Dámy na červenom koberci potvrdili zvolenými účesmi i make-upom tohtoročné trendy - retro vlny (Cate Blanchett či Sandra Bullock), ležérne uzly a zapletance (Julia Roberts a Emma Watson), glamour krátke zostrihy (Lupita Nyong'o a Charlize Theron) skombinované s minimalistickým, nahým líčením. Všetky z nich nájdete v našej galérii a tak neváhajte skúšať.

 

Julia Roberts

Herečka zvolila ležérny a zároveň elegantný účes vhodný pre stredne dlhé a dlhé vlasy, ktorý lahodí v podstate každému typu tváre. Look rozjasnila niekoľkými blond prameňmi, dotykom lesku na viečkach a samozrejme svojím nádherne veľkým úsmevom.

Podobný účes si vytvoríte celkom jednoducho: Na mokré vlasy naneste sprej proti krepovitosti a vysušte fénom. Vytvorte bočnú cestičku a spodnú časť vlasov nakrúťte na kulmu s väčším priemerom. Vlasy zviažte vzadu do chvosta a konce zopnite do voľného uzla. Zafixujte sprejom na vlasy.

 

 

 

 

 

 

 

Emma Watson

Ďalší z ležérnych a veľmi žensky pôsobiacich účesov predviedla mladučká herečka Emma Watson. Uvoľnený štýl vlasov skombinovala s dokonale uhladeným make-upom. Na vytvorenie Emminho účesu budte potrebovať veľa objemu, použite preto penové tužidlo dodávajúce vlasom objem. Vlasy na vrchu hlasvy natupírujte. Na dosiahnutie ležérneho vzhľadu sa vyhnite hrebeňu aj kefe a pracujte výlučne s vlastnými prstami. Niektoré z prameňov zviažte v zadnej časti hlavy do chvosta. Zo zvyšných prameňov vytvorte zopár malých vrkôčikov a zapletencov a pripnite ich ku chvostu. Naneste tužidlo na vlasy a pridajte i pár strekov spreju dodávajúcemu vlasom lesk. Na špeciálne príležitosti dozdobte účes malým šperkom.

 

 

 

 

 

Cate Blanchett

Najlepšia herečka tohto roka zvolila k nádhernej róbe obľúbené retro vlny a nežné nahé líčenie. Tento klasický elegantný štýl je univerzálny a vhodný pre väčšinu vlasových dĺžok.

Vlasy prehoďte na stranu, ku ktorej tiahnu prirodzene a natočte ich kulmou s väčším priemerom. Vlasy prečešte a pridajte sprej pre lesk vlasov.  



:) :D =D :O :( *love* :P :| Z_Z B) =)) >:( :S *weep* *nerd* S2 ;) *jawdrop* *sick* :X :* *gentleman*
Meno   


Komentáre (0)
Zatiaľ nebol pridaný žiadny komentár. Pridajte komentár ako prvý.

TOPlist

Eureco s.r.o. © 2008 - 2022, Webdesign: Creativedesign
Virtuálny kaderník HappyHair - účesy a vlasy na vyskúšanie na vlastnej fotke. Vlož svoju fotku a objav účes, ktorý ti pristane najviac! Tisícky účesov, účesy celebrít, svadobné, spoločenské, účesy 2022.
HappyHair stránky: HappyHair.cz - účesy