Prihlásenie | Registrácia
HappyHair · Magazín · Nabok vyčesané retro vlny
Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie

Nabok vyčesané retro vlny

Na tohtoročnom odovzdávaní Zlatých Glóbusov predviedli celebrity mnoho krásných a často i náročných účesov. Zdá se však, že jeden z nich sa obľube tešil obzvlášť. Vytvorte si i vy slávnostný účes hviezd v niekoľkých jednoduchých krokoch.
 
1. Vlasy umyte a vyfúkajte cez plochú kefu. Ak máte jemné vlasy, môžete použiť tužidlo.
2. Hrebeňom prehoďte vlasy na jeden bok. Vyberte si stranu, ktorá viac pristane vašej tvári. Vrchnú časť na strane s viac vlasmi potom pripnite sponkami. 
3. Teraz môžete začať nakrúcať vlasy pomocou kulmy. Začnite s tými nad ušami. Je dôležité, aby ste kulmu držali vodorovne a pomaly vlasy stočili dopredu, smerom k tvári. 
4. Uistite sa, že ste vytvorili každú vlnu rovnakú ako tú predchádzajúcu. To je pre tento retro kaskádovitý vzhľad skutočne dôležité. Po natočení každého prameňa použite k udržaniu kučier na správnom mieste sponky, až kým vám vlasy celkom nevychladnú.
5. Po natočení všetkých prameňov vlasov, použite fén so studeným vzduchom a fúkajte si celú hrivu dve minúty. To pomôže kučery zafixovať. 
6. Odstráňte sponky a guľatou alebo plochou kefou vlasy ľahko prečešte, aby získali uvoľnený vzhľad. Účes zafixujte lakom na vlasy. Na zamaskovanie drobných nerovností použite sérum. 
 
Tip: Kulma by mala byť nastavená na správnu teplotu podľa typu vašich vlasov. Pre trvácnejší výsledok je lepšie vlasy odmotať a znovu natočiť na kulmu, namiesto toho, aby ste nakrútené vlasy dlho držali a prehrievali.
 


:) :D =D :O :( *love* :P :| Z_Z B) =)) >:( :S *weep* *nerd* S2 ;) *jawdrop* *sick* :X :* *gentleman*
Meno   


Komentáre (0)
Zatiaľ nebol pridaný žiadny komentár. Pridajte komentár ako prvý.

TOPlist

Eureco s.r.o. © 2008 - 2022, Webdesign: Creativedesign
Virtuálny kaderník HappyHair - účesy a vlasy na vyskúšanie na vlastnej fotke. Vlož svoju fotku a objav účes, ktorý ti pristane najviac! Tisícky účesov, účesy celebrít, svadobné, spoločenské, účesy 2022.
HappyHair stránky: HappyHair.cz - účesy